Jdi na obsah Jdi na menu

Olympiáda dětí a mládeže 2009 zpráva č 1

Přináším zpravodajství prvního dne z olympiády dětí a mládeže v Táboře. Dnes 24.6. začaly atletické soutěže a hned se zapojili šternberští atleti. Martin Sadil bojoval na trati 1500m o postup do finále, který se mu po velkém boji zdařil, doběhl na 2. místě, v dramatickém doběhu čtyř závodníků, kdy porazil i Mistra ČR na této trati Vondru. Martin Krč bojoval v hodu míčkem a osobním rekordem o deset metrů postoupil do finále, kde celkově obsadil pěkné 7. místo. Kateřina Pospíšilová v běhu na 800m obsadila v rozběhu 6. místo, kdy jí chyběly dvě umístění k postupu do finále. Zítra bojuje o postup do finále v rozběhu Jan Sadil a Lucka Brablecová v rozběhu na 800m. Výsledky můžete sledovat na stránkách: http://www.olympic.cz/odm2009/data/web/vysledky/24/vysledky_atletika.pdf  MS