Jdi na obsah Jdi na menu

Zpravodaj č.3 Olympiáda dětí a mládeže 2011

lodm2011.png Druhý den atletikých soutěží byl ve znamení prvních finalovýh disciplín a tam jsme měli i mi zastoupení. Katrin Sásová běžela 300m mladších žaček. Opět běžela výborně a opět v osobním rekordu 44,27s vybojovala celkové 6.místo. Jan Sadil nastoupil k rozběhu na 1500m a běžel velmi statečně. Celkově v běhu obsadil 5.příčku v čase 4:30,27s (osobák o 21 teřin) a postoupil časem do finále. Kuba Motl v míčku taktéž postoupil do finále výkone 53m. Nedařilo se Davidu Wiedermannovi, který skočil 444cm v dálce a nepostoupil, ani Miše Doleželové v oštěpu, která hodila 21,69m. V rozhazování krásně házela i 30m ale závod se jí vůbec nepovedl. Dnes se běží 800m mladšího žatva (Novotná, Machalický) a štafeta 4x60 s Wiedermannem.