Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2008

Příspěvky

Mistrovství ČR dorostu 2008 a reprezentační start

ObrazekOd pátku 20.6 do neděle 22.6. se v Praze na Slávii konalo Mistrovství ČR dorostu a juniorů. I náš klub měl želízko v ohni. Ondřej Doležel běžel 3000m, kde dosáhl velmi pěkného výsledku celkově obsadil 4. místo. Tímto si vybojoval účast jako jediný dorostenec Olomouckého kraje na mezistátním utkání ČR -Slovensko - Maďarsko, které se bude konat 2.7. v Maďarsku. Ondra poběží 3000m. Přejeme mu pěkný výsledek a další osobní rekord. Gratulujem a hodně dalších úspěchů.

30. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Zpravodaje atletických přípravek 2008

ObrazekV přílohách si můžete přečíst atletické zpravodaje přípravek po jednotlivých kolech

Finalové kolo přípravek - Šternberk nejlepší

ObrazekV úterý 24.6. pořádal AK Olomouc přeložené finále atletických přípravek. Sice se nepodařilo vše ale naši nejmladší prokázali že ve Šternberku jsou výborní mladí atleti. Chlapci i v posledním kole zvítězili, čímž již potřetí zvítězili v celém seriálu krajských přípravek a dívky obsadili druhé místo jak v tomto kole tak i celkově. Bohužel nám chybělo pár bodíků na celé vítězství. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci oddílu i města. Osobně všem děkuji. Výsleky si můžete stáhnout zde: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7716 Pěkné prázdniny všem přeje Mira.

30. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008 | Fotografie: Finále atletických přípravek 2008

Večerní běh Bruntálem 2008 - dvě vítězství pro Šternberk

ObrazekV sobotu 21.6. proběhl tradiční Večerní běh Bruntálem jako 36. ročník mezinárodního závodu. Šternberští opět slavili pěkné výsledky Zúčastnili se dva závodníci a oba zvítězili - Tomáš Pevner a Jana Trnková. Gratulujeme. Výsledky ke shlédnutí na odkaze: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/59

Třetí kolo přípravek 2008

ObrazekV Olomouci se v úterý 17.6. konalo 3. kolo soutěže družstev přípravek. Opět jsme si vedli víc jak úspěšně. Dívky sice skončily druhé a tím se na nás dotáhlo družstvo Olomouce ale chlapci opět vyhráli a mají dvoubodový náskok před posledním kolem které bylo odloženo. Výsledky mi můžete prohlédnout na http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7664

18. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Mistrovství Moravy a Slezska žactva

ObrazekV neděli 15.6.2008 jsme se zúčastnili v Šumperku Mistrovství Moravy a Slezska žactva (staršího). Dokázali jsme potvrdit úspěchy ze soutěže družstev a vezeme medaile.

15. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Kinderiáda 2008

ObrazekV úterý 10.6. proběhlo celostátní kolo Kindriády ( soutěž škol dětí 2.-5. tříd ) v Praze. Již se stalo tradicí že do celostátního kola postupuje minimálně jedna šternberská škola a letos postoupili atleti ZŠ nám.Svobody a nevedli si špatně. Celkově obsadili krásné 13. místo. V jednotlivcích Katrin Sásová obsadila v běhu na 60m 2. místo a Pavla Spurná v dálce 6. místo a běhu na 60m obsadila 8. místo. Marek Jurka obsadil 7. místo v běhu a 4. v hodu medicimbálem. Štafeta na 4x60m doběhla desátá. Gratulujem šternberským mladým atletům.

12. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008 | Fotografie: Kinderiádaq 2008

2. kolo družstev staršího žactva 2008

ObrazekVe středu 11.6. proběhlo v Olomouci 2.kolo družstev staršího žactva. Přesto že se nepodařilo obhájit ( jen těsně ) prvenství dosáhli jsme velmi pěkného výsledku 3. a 6. místo s pěknými osbními rekordy. Děkuji zúčastněným za výsledek i s ohledem k těžkým podmínkám  ( mokrá dráha,...) Dokazujem že patříme mezi krajskou i Moravskou špičku. Výsledky najdete na: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7597

12. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008

2. kolo družstev mladšího žactva 2008

ObrazekV úterý 10.6. jsme se v Šumperku zúčastnili 2. kola krajského přeboru mladšího žactva ročníky 1995-96. Konečně jsme odvedli na co máme a obě družstva ( dívky i hoši ) se umístili na 3. místě. Děkuji zúčastněným za dobrou reprezentaci, Výsledky najdete na: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7478

10. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Soutěž družstev přípravek

ObrazekVe středu 4.6. jsme se zúčastnili 2. kola Krajského přeboru družstev přípravek v Přerově. Přesto, že jsme nebyli v úplném počtu, všichni šternberští závodníci zabojovali a jak v chlapcích tak v dívkách jsme zvítězili. Všem děkuji za vzornou reprezentaci. Výsledky si můžete prohlédnout na: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7592

4. 6. 2008 | Rubrika: Závody 2008