Závody 2009

Příspěvky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vrhu koulí 2009

Obrazek

V sobotu 17.1. 2009 proběhlo v Olomouci Mistrovství Moravy a Slezska ve vrhu koulí v kategorích dospělí až starší žactvo. Zúčastnili jsme se pouze v kategorii žactva. 9. místo obsadil Svatopluk Čech výkonem 9,33m, 10. míto obsadil Martin Sadil výkonem 9,17m a 11. místo obsadil Matúš Pobeška výkonem 8,97m. Výsedky najdete na odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10326

19. 1. 2009 | Rubrika: Závody 2009

Jarní Kiosk - mistrovsky

Portrét Na základě jednání moravských krajských atletických svazů jsme byli vybráni k pořádání Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu všech kategorií, které proběhne 19.4. v rámci Jarního Kiosku. Je to velmi dobré ocenění práce oddílu v minulých letech a proto by jsme se měli zhostit organizace ve velkém stylu. Předpokládám, že do Šternberka přijede kolem čtyř stovek závodníků. Tímto děkuji všem kteří se na práci oddílu podílejí a očekávám opět pomoc při organizaci. Mira.

13. 1. 2009 | Rubrika: Závody 2009

Atletické soutěže 2009 1. část (hala, krosy)

ObrazekV odkaze najdete atletické soutěže  (hala, krosy, soutěže mimo dráhu) 1. část. Zvýrazněné soutěže jsou plánované k účasti. Podrobnosti najdete zde: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/97

8. 12. 2008 | Rubrika: Závody 2009

Kalendář závodů 2009

ObrazekV odkaze ČAS se začíná plnit kalendář soutěží pro rok 2009. Podrobnosti najdete na odkaze: http://online.atletika.cz/kalendar.aspx

4. 12. 2008 | Rubrika: Závody 2009