Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství Moravy a Slezka žactva na dráze Vítkovice 2009

ObrazekV sobotu 11.6. odjela skromná výprava šternberských žáků do Vítkovic na Misrovství Moravy a Slezska na dráze. V soutěži jsme viděli dva české rekordy a několi tabulkových nejlepších časů v ČR. Ze šternberských závodníků byl nejlepší Martin Sadil v běhu na 800m, kde obsadil 2. místo v osobním rekordu 2:05,97 a podobně běžel i na trati 300m, kdy opět obsadil 2. místo v osobním rekordu 39,13s. Pěkné výsledky jsme viděli u Honzy Sadila v běhu na 1500m př, kdy obsadil 4. místo v čase 5:53,33 min. i Martin Sadil v běhu 200m př. 4. místo 30,48s. Kateřina Pospíšilová obsadila na 300m trati 5. místo časem 45,87s, a v běhu na 800m 6. místo časem 2:33,86. Kompletní výsledky můžete najít v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10565