Jdi na obsah Jdi na menu

Zpravodaj č.2 z MČR žactva 2009 v Olomouci

ObrazekDnešní nedělní den 13.9. byl na MČR žactva v atletice ve znamení finalových disciplin. Pro nás byl hodně sledovaný závod v běhu na 800m žáků, kde bojoval šternberský Martin Sadil o první žákovskou oddílovou medaili. To bylo proměněno ve skutečnost, když získal krásnou stříbrnou medaili časem 2:06,57s., čímž se nominoval jako Honza Skoupý do reprezentačního družstva, které bude příští týden 19.9. bojovat v Dubnici nad Váhom s reprezentanty Slovenska. Dnes běžely i naše dívky Pospíšilová, Vašulínová, Cepníková štafetu 3x300m a časem 2:23,75 s. celkově obsadily 22. místo. Gratulujem, děkujeme za reprzentaci oddílu a přejeme hodně úspěchu na mezistátním utkání. Výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10234