Jdi na obsah Jdi na menu

Zpravodaj z 1. dne MČR žactva 2009 v Olomouci

ObrazekDnešní den 12.9. nám přinesl střídavé výsledky. Začínali jsme na 100m př, kde Barča Vašulínová ve třetím rozběhu vybojovala 5. místo časem 17,72 sek a celkově je 15. Následně běžely dívky na 800m, kdy Kateřina Pospíšilová ani Lucie Brablecová nevybojovaly postup do finále a obě obsadily 7. místo ve svých rozbězích. Další závody jsme sledovali s větším očekávání, Martin Sadil ve třetím běhu na 800m s přehledem vyhrál v nejlepším čase dne 2:08,18 a bude zítra bojovat o medaile a nakonec Jan Skoupý v chůzi na 3000m ve finále obsadil pěkné 4. místo a byl nominován k mezistátnímu utkání. Blahopřejeme. Zítra dopoledne se těšíme na Martinovu osmistovku a dívčí štafetu 3x300m.  Výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10234