Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo přípravek - Prostějovské smajlík 2010

ObrazekStředa 26.5. byla ve zamení 2. kola družstev atletických přípravek s názvem Prostějovské smajlík. Šternberští mladí atleti opět bojovali o pocty nejvšší a předvedli skvělé týmové vystoupení. Dívky obsadily 2. místo a chlapci 3. místo. Stejné umístění je i po dvou kolech před posledním, které pro běhne 9.6. v Olomouci.  Nejlepší a bodující závodníci v kategorii hlapců byli Erik Šemet, Tomáš Záhora, Tomáš Mašek, Matěj Šárnik z dívek jsme měli tahouny družstva Lenku Hankovou, Vendulu Foukalovou, Nikolu Marešovou, Báru Kučerovou, Dominiku Handlovou, Kateřinu Reichovou, Nikol Valentovou, Terezu Kropáčovou a Barču Bubeníčkovou. Děkuji za reprezentaci i ostatním, kteří se zůčastnili ale nebodovali. Celkové výsledky najdete Zde