Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR žactva 2011 - 1. den

3346.jpgPrvní den Mistrovství ČR v Novém Městě máme za sebou. Nejlepšího výsledku dosáhl Jan Sadil 7. místem v běhu na 1500m překážek. Václav Raich v hladkém běhu na 1500m doběhl jako 10. a Markéta Novotná na 800m běžela v prvním nejrychlejším běhu, kde dlouho bojovala o čtvrtou postupovou pozici do finále ale slabý závěr ji odsoudil na 7. místo v čase 2:31s a celkově obsadila 17.místo. Kaťa na 300m běžela spíše na zkušenou po zranění kdy 14 dní neběhala  a doběhla v čase 46s. Obě mladší žačky jsou příslibem pro příští rok. Kluci na 300m taky nezklamali, kdy Martn Krejča doběhl v čase 45,15s a Jarda Žádník v osobáku 41,07 byl kousek od postupu a je příslibem pro příští rok. elkoě jarda obsadil 15. místo.