Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR žactva Nové Město nad Metují 2011 celkové výsledky

102.jpgMistrovství ČR žactva 2011 máme za sebou. V letošním roce jsme udělali velký pokrok už jen tím že na nejvyšší žákovskou soutěž postoupilo 7 šternberských atletů v kategoriích jednotlivců. Nejlepší byl Jan Sadil ziskem dvou sedmých míst v běhu na 1500m překážek a 3000m. Václav Reich doběhl jako 10. na 1500m, Miša Doleželová v oštěpu skončila celkově 12., štafeta na 3x300m ve složení Krejča, Žádník, Reich doběhla 13., Jarda Žádník na 300m obsadil celkově 15.místo, Markéta Novotná na 800m celkově 17. místo, Martin Krejča na trati 300m doběhl jako 17. a Katrin Sásová se zraněním doběhla na stejné trati jako 21. Tyto žákovské výsledky jsou velkým příslibem do dalších let a jsou obdivuhodné při srovnání s jinými oddíly, které mají atletické zázemí stadionů. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=13328