Soutěžní družstva AK Šternberk 2011
Přípravka hoši - ročník 2000 a mladší:
Vedoucí družstva: Mgr. Michaela Mondeková T3,
Trenéři: Lenka Sásová T4, Učíková Saša T4, Novotná Dominika T4
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, TJ Uničov, SK Hranice, Nová Hradečná, Valašské Meziříčí
1. kolo: 2. kolo: Finále:
Hoši: Kupka Michal, Janošík Adam, Charvát Vítek, Brablec´Michal, Handl, Koryťák, Kořenek, Frolich, Buček,
dívky: Kučerová Bára, Reichová Kateřina, Skoupá Vendula, Urbášková, Bubeníčková, Pachová, Poláková, Heinzová, Zlámalová, Stránská, Kabelíková, Pospíšilová, Hivnarová, Smolková,
Cílem je získání medaile z krajské soutěže družstev.
Mladší žáci - ročník 1998 - 1999:
Vedoucí družstva: Krejčí Gabriela T4
trenéři: Mgr.Miroslav Sadil T3,
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, Vlašské Meziříčí, SK Hranice
1. kolo: Přerov 17.5. 2. kolo: Hranice 2.6.
3. kolo Finále
Dívky: Katrin Sásová ( 60m, 150m, 300m, dálka ), Novotná Markéta ( 300m, 800m), Veronika Janošíková ( 800m, 300m ), Foukalová Vendula ( 60m. př., 60m, 150m, dálka, míček ) Janulíková Sarah ( 800m, 300m ), Hanková Lenka (dálka, 800m, 300m ), Handlová Dominika ( 60m, př., 60m, 150m, 300m, dálka ), Valentová Nikol (60m, míček, 150m ), Groerová Veronika (150m, 300m, 600m), Vlková Eliška 60m př., výška, dálka, 150m, Rabensaifnerová , Fremlová Renata, Marxová, Jana Dittrichová ...
David Wiedermann ( 60m, 150m, 300m, dálka,) Martin Šimek ( 60m, dálka, míček, koule ), Záhora Tomáš ( 800m, 300m, míček), Nešpor Marek ( ), Mašek, Jurka Marek ( koule, míček ), Motl Jakub (míček, koule 60m), Machalický Marek (800m, míček), Šárník Matěj (), Šemet Erik 800m, 300m,
Cílem je:
postup do semifinále MČR družstev tj do 2. místa v kraji.
postup jednotlivců na Olympiádu dětí a mládeže 2011 za Olomoucký kraj.
Starší žáci - ročník 1996-1997:
Vedoucí družstva: Mgr.Miroslav Sadil,
Trenéři: Ladislav Sás T4, Krejčí Gabriela T4,
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, SK Hranice, TJ Uničov, Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště, Zlín,
1. kolo Olomouc 18.5. 2. kolo
3. kolo Finále MMS
Jan Sadil ( 300m, 800m, 1500m ), Martin Krč ( míček, dálka, 60m, 300m, ) Martin Krejča ( 300m, 800m, 1500m, koule), Martin Krejčí ( 60m, 150m, 300m, dálka ), Václav Reich ( 300m, 800m ...), Patrik Lattenberg ( dálka, výška, 60m, 150m, oštěp ), Tomáš Pevner ( 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, dálka ), Michal Kupka ( 60m, 150, 300m, dálka ), Jiří Krejčí ( 60m př., 200m př., 300m, 800m, dálka, výška, ), Jarda Žádník (60m, 150m, 300m, 800m, koule), Uhlíř Josef (150m, 300m, koule, oštěp, disk)
Lucie Brablecová ( dálka, 300m, 800m ), Pavla Spurná ( 60m, 600m, dálka, míček ), Lucie Skalická ( 150, 300m, dálka ), Michaela Šterclová ( 60m, 150m, 300m, dálka ), Michaela Doleželová ( 60m, 150m, oštěp ), Lenka Kratochvílová ( 150m, dálka, ) Romana Žváčková, Miša Fenclová,
Cílem je:
postup do semifinále MČR družstev tj do 3. místa v kraji.
postup na Olympiádu dětí a mládeže 2011 za Olomoucký kraj.
Dorostenci - ročník 1994-1995:
Trenéři: Mgr.Miroslav Sadil, Sás Ladislav, Ing. Petr Skyva, Mgr. Michaela Mondeková
hostují v družstvech za
1. kolo 7.5. Vítkovice 2. kolo 28.5. Břeclav
3. kolo Finále MČR družstev
Martin Sadil ( 400m, 800m, výška), Jan Skoupý ( 800m, 1500m, 3000m), Martin Prajza ( 800m, 1500m, 3000m, 2000m př. ), Matoušek Ondřej ( 100m př., výška ),
Barbora Vašulínová ( 100m př., výška, dálka, 200m, 400m ), Irena Cepníková ( 200m, 400m, 300m př. 800m, ), Jana Trnková ( dálka, 100m, 200m, 400m, oštěp )
Junioři - ročník 1992-1993:
Trenéři: Mgr.Miroslav Sadil, Sás Ladislav, Ing. Petr Skyva, Mgr. Michaela Mondeková
hostují v družstvech za
1. kolo 2. kolo
3. kolo Finále MČR družstev
Lukáš Šogor ( 200m, 400m, dálka, výška, ), Filip Mikuška ( 110mpř. 400m.př. výška ),Ondřej Doležel ( 800m, 1500m, 5000m, 3000m.př. ), Petr Šnýdr ( výška,... ), Anita Blokšová ( 100m, 200m, 400m, dálka, trojskok ), Gabriela Krejčí ( výška, oštěp ), Dominika Novotná