Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovský titul pro starší žačky.

102.jpgČtyři šternberské atletky získaly v dresu AK Olomouc titul Mistr ČR družstev, kategorie starších žákyň. Všechny čtyři naše atletky byly bodujícími a platnými členkami dvacetičlenného družstva, které prokazovalo vysokou výkonnost po celou sezonu a zakončilo ji 6.10. 2012 v Olomouci titulem Mistr ČR.
Katrin Sásová v běhu na 300m zvítězila ve druhém rozběhu, kdy celkově obsadila 7. místo a byla členkou vítězné štafety 3x300m. Markéta Novotná běžela 1500m, kde obsadila krásné 5. místo a byla členkou štafety na 4x60m a 3x300m společně s mladší žačkou Evou Lančovou, která v běhu na 800m obsadila 13. místo a ve štafetě 3x300m vybojovala ve finiši 10. místo nad favorizovanou kladenskou štafetou. Čtvrtou členkou byla Michaela Doleželová, která soutěžila v hodu oštěpem, kde obsadila 10. místo a přispěla jedním bodem. Děvčatům gratulujeme a doufáme, že budou příslibem pro rozvoj šternberské atletiky v dalších letech. Výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=16294 , fotografie ze závodu najdete v odkaze: http://aksternberk.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_CR_druzstev_starsiho_zactva_Olomouc_2012/