Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR hale juniorů a dorostu 2012

102.jpgTermín 18. a 19. února byl zaslíben halovém Mistrovstvíé ČR juniorů a dorostenců. Šternberští atleti se opět probojovali na tuto vrcholnou soutěž, která je nazývaná GIGANT. Největší naděje jsme vkládali do Martina Sadil v běhu na 800m, přesto že v letošním roce postoupil do kategorie juniorů a patří k nejmladším startujícím, vybojoval s přehledem 3. místo v čase 1:55,72s a dováží další cennou medaili pro náš klub. Velmi pěkný a bojovný výkon předvedl Martin Prajza, který startoval v sobotu na trati 3000m dorostenců a obsadil krásné 10. místo a v nedělním závodě na 1500m doběhl na 13. místě. Možnost startu dostal i Jan Sadil v běhu na 800m dorostenců a celkově obsadil 20. místo v čase 2:11,20s. Gratulujeme účastníků, kteří zařadili svými výsledky šternberskou atletiku mezi 35. nejlepších oddílů v České republice. Výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=14873