Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2014

Příspěvky

Výsledky 2. kolo KP přípravek 2014

LogoAKSternberkbig.jpgDnes 27.5. se soutěžní atletické přípravky AK Šternberk zúčastnili 2. kola družstev Olomouckého kraje, kde se dívky umístili na 2. místě a předvedli velice krásné výsledky. Chlapci se umístili na 7. místě společně s SK Hranice, ale věříme že chlapci zabojují a pokusí se ještě o lepší umístění. Všichni závodníci mají obrovskou pochvalu za dnešní výkony a těšíme se na poslední kolo, které proběhne v Olomouci. Výsledky z dnešních závodů naleznete zde: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=20083&discType=9000#resultsHdr

30. 5. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Výsledky 1. kolo mladších žáků 2014

LogoAKSternberkbig.jpgMáme za sebou první kolo družstev mladších žáků, které proběhlo v Olomouci ve středu 28.5.2014. Pro některé to bylo první ostré testování, obzvlášť po přechodu z přípravek. Nutno konstatovat, že jsme byli celkem úspěšní na to, v jak komorní skupině jsme soutěžili, hlavně chlapci. Závodění jsme ozdobili několika osobními rekordy. Dava Doležel v dálce - 442 cm i výšce - 140 cm, velkým překvapením byla Verča Cholastová, která zvítězila jak v dálce v osobním rekordu 440 cm, tak i v běhu na 300 m také v osobáčku 49,68. Chlapci se celkově umístili na krásném druhém místě, děvčata na 5. Blahopřejeme.

Zpravodaj č.2 můžů a žen 2014

V Hranicích proběhlo 1. kolo mužů a žen. Bohužel jsme se nemohli zúčastnit v plném počtu, kdy jsme reprezentovali město na Slovensku s žáky a dorostenci. Hlavní tíhu nesli hostovači a staří kozáci. Musím je všechny pochválit zvláště za 4. místo mužů ale i 3. místo žen je povzbudivé do další soutěže. S vítězným Šumperkem to budeme mít velmi těžké ale na pravidelnou druhou pozici máme. Nejlepší bodovač byl Honza Sadil, který přispěl 22,75 body a mezi ženami Kateřina Frantová s 15. body. Přikládám konkrétní zpravodaj.

Zpravodaj č. 2 mužů a žen 2014

Druhá liga mužů a žen 2014 2. kolo

LogoAKSternberkbig.jpgV sobotu 31.5. pokračuje soutěž družstev mužů a žen 2. kolem v Hranicích. Odjezd je autobusem z Vlakového nádraží ve Šternberku v 7:45, sraz alespoň 10 minut předem. Prosím o dochvilnost jelikož dobíráme závodníky a tyče v Olomouci a pokračujeme do Hranic. V prvním kole jsme dosáhli pěkných výsledků, kdy kluci byli na 4. místě a děvčata jen těsně na 3. místě. Nyní už budou startovat žákyně a dorostenky které reprezentovaly město na Slovensku. Prosím všechny opět o zodpovědný přístup k soutěži. Propozice: http://www.atletika.cz/_sys_/FileStorage/download/10/9291/hranice_31_5_2014.doc

26. 5. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Výsledky 1. kolo KP přípravek 2014

LogoAKSternberkbig.jpgDnes 15.5.2014 se naši malí atleti zúčastnili 1. kola přípravek. I za velmi studeného počasí předvedli velmi slušné výsledky. Po prvním kole jsou chlapci na 8., tedy posledním místě a mají co dohánět. Dívky skončily na krásném druhém místě, a to s 52 bodovým náskokem a jen s osmibodovou ztrátou na první dívky z AK Olomouc, tak snad si svůj bodový náskok udrží. Všem zúčastněným gratulujeme a těšíme se na druhé kolo, které proběhne v úterý 27.5. v Prostějově.

15. 5. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Termínová listina závodů 2014

Od 3. května nám začala hlavní dráhová sezona. Prosím všechny aby sledovali termíny na internetových a facebookových stránkách, kde najdete informace ke všem závodům. Začínáme gigantem a 2. ligou, následně hned pokračují družstva přípravek a žactva. Na všechny soutěže budeme jezdit autobusem jen Olomouc vlakem. Bodné bude vypláceno pouze na 2. lize. Informace k jednotlivým závodům budu vkládat průběžně. Nezapomeňte taky na dresy a další oblečení pro soutěže!!!

Informace můžete získat také na tel: 739061883

Termínovka je v odkaze níže:

10. 5. 2014 | Rubrika: Závody 2014

1. kolo GIGANTu 2014

V sobotu 10.5. proběhlo v Olomouc 1. kolo družstev juniorů a dorostenců s odpovídajícím názvem GIGANT. Soutěže se zúčastnili mladí atleti v kategorii dorostenců ze 17. moravských oddílů a v kategorii dorostenek ze 12 oddílů. Naši závodníci startovali navíc i v kategorii juniorů a juniorek kde hostují pod hlavičkou AK Olomouc a AK Olymp Brno. Chlapci obsadili 11. místo a dívky 8. místo. Výsledky najdete v další části příspěvku.

MČR v běhu na 10000m 2014

Krásný výsledek dosáhla, v chladném osmistupňovém počasí, skupina šternberských vytrvalkyň na MČR v běhu na 10km na dráze v Jičíně. Petra Vašinová po pátém místě z MČR v krosu doběhla v ženské kategorii na sice nepopulárním ale krásném 4. místě v osobáku 35:24,23, Hanka Lollková v juniorské kategorii taktéž na 4. místě v čase 42:41,78, Lucie Skalická doběhla na 5. místě v čase 43:44,88 a Veronika Janošíková na 6. místě v čase 52,48,00. Všichni dosáhli osobních rekordů po první zkušenosti s tímto závodem. Gratulujeme.

— ve městě Jicin.

5. 5. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Běh vítězství Hranice 2014

Posledním jarním závodem běžeckého poháru je závod v Hranicích. Proběhne v sobotu 12.4.2014. Plánujeme vypravit autobus. Místa v autobuse si, prosím, rezervujte.

Odjezd autobusu je v 7.00 z autobusového nádraží.

Informace, propozice

1. 4. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Jarní běh v Přerově

V sobotu 29.3.2014 v  Přerově proběhl Jarní běh, který byl Krajským přeborem v přespolním běhu a současně 3. závodem Běžeckého poháru Olomouckého kraje. I tentokrát jsme si dovezli několik medailí.1. místo - Terezka Krejčířová, Jiří Krejčí, Katrin Sásová, Jan Sadil, 2. místo - Ema Klimentová (2. místo i v kat. dorostenek), Terka Grégrová, Tom Nesvadba, Müllerová Marta, Martin Sadil, 3. místo - Maruška Gucká, Adam Dohnal, Vendula Rabenseifnerová, Veronika Janošíková