Jdi na obsah Jdi na menu

Mezikrajové utkání mladší žáci 2015

3346.jpgV neděli 27.9. pořádal olomoucký atletický oddíl Mezikrajové utkání mladšího žactva. Olomoucký kraj celkově skončil na 2. místě. K tomuto pěknému výsledku přispěli i šternberští atleti, kdy získali pro Olomoucký kraj 45 bodů. Nejúspěšnější byl Adam Dohnal, který trhal své osobní rekordy v každém závodě. V běhu na 60m skončil na krásném 3.místě, ale v běhu na 300m zvítězil v čase 41,19 s zařadil se svým časem na 2. místo v celostátních tabulkách. Velmi dobře mu sekundoval Kuba... Grégr na stejné trati, kdy skončil na 3.místě časem 41,97 a zařadil se na 6. místo celostátních tabulek. Kuba běžel ještě 1000m a doběhl na 6. místě. O místo zpět na stejné trati skončil Ondřej Lenhart, který soutěžil ještě v hodu míčkem, kde výkonem 50,53m obsadil taktéž sedmé místo. V běhu na 1000m startoval jako nejmladší závodník Tomáš Nesvadba a doběhl na 10. místě čímž získal 1 bod do hodnocení. Jediný zástupce šternberské atletiky mezi dívkami byla Kristýna Krejčířová, která podala vynikající výkon a skončila na trati 300m na 5. místě. Dohnal a Krejčířová běželi ještě štafetu 8x100m, která celkově zvítězila. Gratulujeme našim mladým atletů k předvedeným výkonům na konci sezony a přejeme hodně zdaru do sezony halové.