Jdi na obsah Jdi na menu

Termínová listina soutěží na dráze 2016

01.05. Přerov Přerovský pětiboj a memoriál Jar. Králíka
03.05. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo
04.05. Olomouc NESTLÉ Dětská Zlatá liga – 1. kolo
05.05. Hranice Mezinárodní běžecký desetiboj
08.05. Olomouc 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT
08.05. Olomouc IAAF World Athletics Day
08.05. Olomouc Velká cena Olomouce v běhu na 100 m
10.05. Olomouc Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní kolo
14.05. Plzeň 1. kolo extraligy mužů a žen
14.05. Uherské Hrad. 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C
14.05. Šumperk 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E
16.05. Prostějov Čokoládová tretra Prostějov
16.05. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc
17.05. Šumperk 1. kolo KP družstev mladšího žactva
18.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva
18.05. Ostrava Čokoládová tretra Ostrava
19.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší)
20.05. Ostrava Mítink IAAF – Zlatá Tretra Ostrava
20.-22.05. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích
21.05. Břeclav 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT
21.05. Šternberk Partnerské setkání družebních měst žactva
24.05. Olomouc Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – krajské finále
24.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka
25.05. Olomouc NESTLÉ Dětská Zlatá liga – 2. kolo
26.05. Šternberk Závody přípravek - O pohár králíka Karlíka
28.05. Břeclav 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C
28.05. Hranice 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E
30.05. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva
     
červen    
01.06. Olomouc 2. kolo KP družstev mladšího žactva
02.06. Praha Praga Academica  
02.06. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší)
04.06. Uherské Hrad. Olympic Hopes
05.06. Břeclav Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostenců
05.06. Praha Mezikrajové utkání družstev staršího žactva
06.06. Praha Memoriál Josefa Odložila
07.06. Kolín Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
08.06. Olomouc NESTLÉ Dětská Zlatá liga – FINÁLE
11.06. Brno Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek
11.06. Třinec 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C
11.06. Hranice 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E
12.06. Kolín 2. kolo extraligy mužů a žen
12.06. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva
18.-19.06. Tábor Mistrovství ČR mužů a žen
18.06. Svitavy Mistrovství ČR veteránů
21.06. Šumperk 3. kolo KP družstev staršího žactva + KP
22.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší)
25.-26.06. Třinec Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek
     
červenec    
01.07. Miskolc Mezistátní utkání juniorů a juniorek
08.07. Olomouc Hudební pětka na dráze
14.-17.07. Tbilisi Mistrovství Evropy do 17 let
15.07. SLO Mezistátní utkání mužů a žen do 22 let
19.-24.07. Bydgoszcz Mistrovství světa juniorů
27.07. Tábor Velká cena Tábora
30.07. Nové Město n/M Velká cena Nového Města nad Metují
     
srpen    
20.08. Olomouc 4. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C
24.08. Olomouc Přebor Olomouckého kraje – M,Ž,J,D
27.-28.08. Kladno Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
     
září    
03.09. Šumperk 4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E
03.09. Olomouc 4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina F
04.09. Ústí nad Orlicí Mistrovství ČR družstev mužů a žen
10.09. Třinec 3. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT
11.09. Šumperk Mistrovství MaS družstev staršího žactva
13.09. Prostějov 3. kolo KP družstev mladšího žactva + Krajský přebor
17.09. ??? Baráž o postup do I.ligy mužů a žen sk.C
17.-18.09. Jablonec n/N Mistrovství ČR starších žáků a žákyň
21.09. Přerov O Pohár primátora města Přerova
21.09. Přerov Oddílové přebory ve vícebojích
24.09. Trnava Mezistátní utkání staršího žactva
24.09. Praha Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek
24.09. Ostrava Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek
25.09. Olomouc Mistrovství MaS mladšího žactva
28.09. Přerov Svatováclavské víceboje
     
říjen    
01.10. Opava Mistrovství ČR družstev staršího žactva
02.10. Znojmo Mistrovství MaS družstev mladšího žactva
08.-09.10. Třinec Mistrovství MaS ve vícebojích