Jdi na obsah Jdi na menu

MMaSl v halových vícebojích a chůzi Ostrava 2017

První letošní medaile z Mistrovství Moravy.

V ostravské hale 14. a 15.1. 2017 proběhlo Mistrovství Moravy ve vícebojích a chůzi s vloženými běžeckými závody. Vícebojů jsme se tentokráte nezúčastnili  ale Veronika Janošíková v chůzi na 3000m juniorek získala zlatou medaili v halovém osobním rekordu.

V doplňkových běžeckých disciplínách si osobní rekordy v běhu na 1500m připsali Jakub Grégr 4:31,45 a zařadil se na první místo v celostátních tabulkách žáků. Adam Janošík běžel solidních 4:46,14. Valča Vranová se rozbíhá na 800m, kde běžela pěkný tempový závod v čase 2:31,99 a na trati 300m startoval Jan Sadil kde zvítězil za 36,91s. Gratulujeme.