Termínová listina léto 2017
Termínová listina léto 2017
květen | ||
01.05. | Přerov | Přerovský pětiboj a Memoriál Jar. Králíka |
01.05. | Přerov | Velká cena Přerova v běhu mužů na 1500m |
02.05. | Prostějov | Okresní přebory |
03.05. | Olomouc | Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo |
03.05. | Olomouc | Zahajovací závody / nominační závod žactva na VC Olomouce |
03.05. | Šumperk | Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo |
03.05. | Prostějov | Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo |
04.05. | Šumperk | Ščudlův memoriál (střední školy) |
06.05. | Břeclav | 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT |
06.05. | Moravský Beroun | Hášův běh |
07.-08.05. | Třinec | Mistrovství MaS ve vícebojích staršího a mladšího žactva |
08.05. | Olomouc | Velká cena města Olomouce / Malá cena města Olomouce |
09.05. | Olomouc | Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní finále |
10.05. | Olomouc | Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní finále |
10.05. | Olomouc | 1. kolo Dětské Zlaté ligy 2017 |
10.05. | Prostějov | Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní finále |
11.05. | Prostějov | Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní finále |
11.05. | Přerov | Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva – okresní finále |
11.05. | Šumperk | Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva – okresní finále |
13.05. | Praha | 1. kolo Extraligy mužů a žen |
13.05. | Olomouc | 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
13.05. | Šumperk | 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D |
16.05. | Šumperk | Štafetový pohár ZŠ – krajské finále |
16.05. | Přerov | 1. kolo KP družstev mladšího žactva |
17.05. | Šumperk | 1. kolo KP družstev staršího žactva |
17.05. | Olomouc | Čokoládová tretra Olomouc |
18.05. | Šumperk | 1. kolo KP družstev atletických přípravek (nar. 2006-2008) |
21.05. | Ostrava | 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT |
21.05. | Poděbrady | Evropský pohár v chůzi |
23.05. | Turnov | Memoriál Ludvíka Daňka |
22.05. | Olomouc | 2. kolo Dětské Zlaté ligy 2017 |
23.05. | Olomouc | Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva – krajské finále |
26.-28.05. | Olomouc | Mistrovství ČR ve vícebojích – mlž, stž, D, J |
26.-28.05. | Kobiór | Partnerské setkání družebních měst |
29.05. | Olomouc | Závody atletické školky AK Olomouc |
30.05. | Prostějov | 2. kolo KP družstev atletických přípravek (nar. 2006-2008) |
30.05. | Čáslav | Štafetový pohár ZŠ – celostátní finále |
30.05. | Praha | Praga Academica |
31.05. | Olomouc | 2. kolo KP družstev staršího žactva |
červen | ||
01.06. | Šumperk | 2. kolo KP družstev mladšího žactva |
03.06. | Třinec | 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
03.06. | Hranice | 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D |
04.06. | Znojmo | Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva |
05.06. | Praha | Memoriál Josefa Odložila |
06.06. | Kladno | Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou |
07.06. | Olomouc | Finále Dětské Zlaté ligy 2017 |
08.06. | Šumperk | Čokoládová tretra Šumperk |
10.-11.06. | Třinec | Mistrovství ČR mužů a žen |
10.06. | Hranice | Mistrovství ČR veteránů na dráze |
13.06. | Šumperk | 3. kolo KP družstev staršího žactva |
14.06. | Olomouc | 3. kolo KP družstev atletických přípravek (nar. 2006-2008) |
15.06. | Prostějov | 3. kolo KP družstev mladšího žactva |
16.06. | HUN | Mezistátní utkání CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek |
17.06. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu |
17.-18.06. | Kladno | Mítink IAAF ve vícebojích – TNT Express Meeting |
20.06. | Prostějov | Čokoládová tretra Prostějov |
20.06. | Přerov | Otevřené Přebory Přerova |
24.06. | Olomouc | Olomoucký půlmaraton |
24.-25.06. | Jablonec nad N. | Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek |
24.-29.06. | Brno | Letní olympiáda dětí a mládeže |
27.06. | Prostějov | Atletické úterý |
28.06. | Ostrava | Mítink IAAF – Zlatá tretra Ostrava |
červenec | ||
01.07. | Uherské Hrad. | 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C |
01.07. | Šumperk | 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D |
02.07. | Ostrava | 2. kolo Extraligy mužů a žen |
srpen | ||
26.08. | Ostrava | 4. kolo II. ligy mužů a žen |
září | ||
02.-03.09. | Praha | Mistrovství ČR do 22.let |
09.09. | baráž o 1.ligu | |
09.09. | Uničov | Uničovská maratonka |
12.09. | Šumperk | Krajské přebory staršího žactva |
13.09. | Prostějov | Krajské přebory mladšího žactva |
16.09. | Olomouc | 3. kolo družstev dorostu a juniorů GIGANT |
16.09. | Nová Hradečná | Brádelníček |
17.09. | Šumperk | Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva |
23.-24.09. | Břeclav | Mistrovství ČR žactva |
24.09. | Běchovice | Mistrovství ČR v silničním běhu |
říjen | ||
01.10. | Hranice | Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva |
04.10. | Olomouc | Krajský přebor přípravek a ml.ž. ve vícebojích |
07.10. | Šternberk | Podzimní běh šternberským parkem |
08.10. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva |
listopad | ||
04.11. | Frýdek Místek | Hornická desítka |
25.11. | Dluhoňovice Žamberk | MČR kros |
prosinec | ||