Jdi na obsah Jdi na menu

Halové MČR mužů a žen 2018

logo-cas.jpg V sobotu a neděli proběhlo v Praze Mistrovství ČR mužů a žen v atletice. Z našeho klubu startoval pouze Jakub Grégr, pravděpodobně nejmladší účastník tohoto mistrovství, na trati 800m, kde sbíral zkušenosti se soutěžemi nejlepších českých běžců a celkově se umístil na 19. místě.

V sobotu a neděli proběhlo v Praze Mistrovství ČR mužů a žen v atletice. Z našeho klubu startoval pouze Jakub Grégr, pravděpodobně nejmladší účastník tohoto mistrovství, na trati 800m, kde sbíral zkušenosti se soutěžemi nejlepších českých běžců a celkově se umístil na 19. místě. Významným úspěchem byla už možnost startu na tomto mistrovství, probojovat se mezi nejlepších 24 běžců v republice napříč všemi kategoriemi.
Kubu doplňoval tréninkový partner Jan Sadil v dresu TJ Dukla Praha, kde mu až v závěru unikl postup do finále. Přesto, že Honza zaběhl 6. nejrychlejší čas v rozbězích, který byl jeho halový osobní rekord, bylo to tentokrát bez postupu a celkově se umístil na 10. místě.
Tento týden nás už čekají další mistrovské závody a tentokrát dorostenci a junioři v ostravské hale.