Jdi na obsah Jdi na menu

Halové Mistrovství Moravy 2018

logo-cas.jpg Šternberští atleti mají za sebou první mistrovské závody halové sezony, které proběhly v ostravské atletické hale jako Mistrovství Moravy a Slezska od dospělých před juniory, dorostence starší žáky až mladší žactvo.
Dvoudenní soutěže se zúčastnilo 1398 startujících v 2152 startech a naši atleti se výrazně zapsali do výsledkových listin.

Jakub Grégr zvítězil v běhu na 800m dorostenců 1:57,83 a stříbro si veze z běhu na 400m 51,38s. Zlatou medaili si veze Ema Klimentová z běhu na 1500m ml. žákyň 5:14,71 s., a Veronika Janošíková v běhu na 3000m ženy. Stříbrnou medaili získal Alois Hřebíček v běhu na 1500m ml. žáků 5:09,51 s., Adam Dohnal si veze bronz v běhu na 400m dorostenců 51,49s., Ondřej Lenhart bronz v běhu na 200m dorostenců 23,56s. Další medaile přidaly dorostenecké štafety, kdy dívky zvítězily v juniorkách ( Kučerová, Urbášková, Krejčířová, Petrová) a stříbro přidala chlapecká štafeta (Grégr, Dohnal, Lenhart, Grégr) po velkém souboji s Opavou.
Celkem jsme tedy získali 4 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové medaile - gratulujeme.