Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2020

Příspěvky

Hášův běh 2020

V sobotu 5.9. proběhne tradiční závod v Moravském Berouně - Hášův běh. 190 m, převýšení 35 m - ale závod se super atmosférou. Start v 10.00 hod. Bližší informace viz. leták.

3. 9. 2020 | Rubrika: Závody 2020

Mistrovství Moravy a Slezska žactva 2020

V neděli 30.8. proběhlo v Uherském Hradišti Mistrovství Moravy a Slezska žactva. Dovezli jsme domů 4 medaile a několik osobních rekordů.

Ema Klimentová - 1. místo - 1 500 m překážek

Alois Hřebíček - 1. místo - 1 500 m překážek

Kateřina Černocká - 2. místo - dálka, 3. místo - výška

Gratulujeme!

1. 9. 2020 | Rubrika: Závody 2020

Večerní běh Bruntálem 2020

V pátek 4. září 2020 TJ Olympia Bruntál pořádá 48. ročník Večerního běhu Bruntálem. Závod je pro všechny věkové kategorie. Start první kategore je v 16.30 hod.

PROPOZICE ZDE:

2. kolo mladšího žactva Prostějov 2020

Naši mladší žáci nás opět mile překvapili - v chladu a dešti bojovali jako lvi. Kluci byli druzí, holky čtvrté.

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

21. 6. 2020 | Rubrika: Závody 2020

2. kolo KP družstev přípravek Olomouc 2020

Přípravky bojovaly v Olomouci - dívky byly celkově páté, hoši šestí.

VÝSLEDKY

2. kolo družstev starších žáků Šumperk 2020

Holky čtvrté a kluci pátí. Je nás málo, ale výkony stále pěkné :-). Ema vítězkou krajského přeboru v běhu na 1 500 m.

Fotogalerie

VÝSLEDKY

1. kolo mladších žáků Šumperk 2020

Máme za sebou také první kolo družstev mladších žáků. Konalo se 4.6. v Šumperku. Kluci obsadili celkově krásné 3. místo, holky 6. místo.

Trošku nás potrápilo počasí, které na nás spustilo déšť, ale i tak jsme závod dokončili s dalšími osobními rekordy :-). Měli jsme v týmu spoustu nováčků. Se svými prvními závody se však všichni poprali parádně.

Nejúspěšnějšími bodovači byli: Břeťa Obšil, Julča Machalová a Jirka Obšil. Ocenit však musíme všechny členy družstva, protože každý bod se počítá a každý má své důležité místo v týmu(i když zatím neboduje). I sbírání zkušeností je velmi důležité :-)

VÝSLEDKY

4. 6. 2020 | Rubrika: Závody 2020

1. kolo družstev staršího žactva Olomouc 2020

Už dlouho se nestalo, že bychom na start žáků stavěli tak málo početné družstvo. Pět kluků a čtyři holky ve středu 3.6. bojovali za svá družstva a velmi mile nás překvapili. Kluci skončili v celkovém pořadí na 4. místě a holky na 5. místě. Pomohla k tomu řada krásných výkonů a osobních rekordů. DOBRÁ PRÁCE :-)

Současně se běžel závod na 1500 př, který byl Krajským přeborem. Zvítězila zde Ema Klimentová v osobním rekordu 5:30,87, třetí místo obsadila Eliška Bundilová.

FOTOGALERIE

...

První kolo přípravek 2020

V úterý 2.6.se vydala skromná skupinka našich přípravek na svůj první závod družstev do Prostějova. O co měně závodníků jsme měli, o to lepší výkony jsme podávali :-).