Jdi na obsah Jdi na menu

Halové MČR žactva 2020

ÚSPĚCH ŠTERNBERSKÝCH ATLETICKÝCH ŽÁKŮ.
Ve dnech 29.2. a 1.3. proběhlo v pražské atletické hale Otakara Jandery Mistrovství ČR žactva v atletice.
Šternberští atleti prokázali mimořádnou výkonnost a vezou další dvě medaile z Mistrovství ČR - Alois Hřebíček zlato (800 m) a Kateřina Černocká stříbro (dálka).
více v odkazu...
Šternberští atleti prokázali mimořádnou výkonnost a vezou další dvě medaile z Mistrovství ČR.
V kategorii žáků v běhu na 800m se Mistrem ČR stal největší favorit této disciplíny Alois Hřebíček v čase 2:02,97s.
Svou stabilní formu v letošní halové sezoně předvedla ve skoku dalekém Kateřina Černocká, která vybojovala fantastickou stříbrnou medaili výkonem 536cm. Medaile doplnila výborným výkonem Ema Klimentová, která na trati 1500m obsadila velmi pěkné čtvrté místo časem 4:58,85s. a navázala tak na letošní titul Mistrně ČR v chůzi na 3000m.
V závodě startovali chlapecké i dívčí štafety na 4x200m, které skončily uprostřed startovního pole na 21. a 26. místě.
Gratulujeme naším mladým atletům za reprezentaci klubu a Města Šternberka.