Jdi na obsah Jdi na menu

MMaSl žactva Ostrava

Tři žákovská zlata vezeme z Mistrovství Moravy a Slezska v Ostravě. Ema Klimentová - 1 500 m, Alois Hřebíček - 800 m a Kateřina Černocká - dálka. Ostatní žáci podali spoustu krásných výkonů a osobních rekordů. Více v článku.

Výborné výsledky a osobní rekordy žáků na Mistrovství Moravy.
V pololetní prázdniny a o víkendu proběhlo v ostravské atletické hale Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva. Přes spoustu omluvenek pro nemoc se vydala skromná, ale bojovná, výprava mladých šternberských atletů, pro které toto mistrovství bylo největším osobním závodem a nevedli si věru špatně.
Dan Nesvadba na trati 800m doběhl na výborném 5. místě v čase 2:36,53s.
Břetislav Obšil na trati 150m obsadil 7. místo časem 21,74 a na 300m doběhl na 8. místě časem 48,81
Jiří Obšil na trati 150m obsadil 14. místo časem 22,19 a na trati 60m 24. místo 9,03
Julie Machalová na trati 150m doběhla na 9. místě časem 21,34 a ve skoku dalekém obsadila 10. místo výkonem 433cm
Oliver Sulák doběhl na trati 300m na 10. místě a Tomáš Mondek na 11. místě, navíc přidal 14. místo na trati 60m př.
Jiří Koryčanský na trati 60m 19. místo 8,92 a v dálce 16. místo výkonem 408cm.
Jirka Tůma na trati 300m obsadil 17. místo.
Navíc mixová štafeta 4x200m ve složení Obšil, Koryčanský, Skupieňová, Machalová obsadili 9. místo.
O vítězství Emy Klimentové na trati 1500m, Kačky Černocké v dálce a Lozika Hřebíčka na trati 800m jsme již psali výše. Doplňujeme jen krásné sedmé místo Kateřiny Černocké v běhu na 60m př. Stejného sedmého umístění dosáhla i mixová štafeta ve složení Tůma, Hřebíček, Černocká, Machalová.

Gratulujeme všem zúčastněným atletům k pěkným výsledků a děkujeme za reprezentaci klubu.