Jdi na obsah Jdi na menu

DRUHÉ ATLETICKÉ KOLO DRUHÉ LIGY MUŽŮ A ŽEN V TŘINCI S KVALITNÍMI VÝKONY

V neděli 4.7. proběhlo v Třinci druhé kolo druhé ligy sk. D, kde šternberští atleti podali výborné výsledky. Celkově muži i ženy (I přes výpadky v sestavě) skončili na výborném 5. místě a pořád bojují o postup do baráže o 1. ligu.
Vítězství si připsala...
V neděli 4.7. proběhlo v Třinci druhé kolo druhé ligy sk. D, kde šternberští atleti podali výborné výsledky. Celkově muži i ženy (I přes výpadky v sestavě) skončili na výborném 5. místě a pořád bojují o postup do baráže o 1. ligu. Vítězství si připsala Nikola Pařilová ve výšce a Ema Klimentová v běhu na 5000m. Druhá místa obsadila Kateřina Černocká v dálce a ve skoku vysokém. Třetí místa a pořád slušný bodový příděl pro družstvo získali, Kateřina Ondrušík v běhu na 5000m, Nikola Pařilová v trojskoku, Dominik Košař v kouli a disku, Alois Hřebíček v běhu na 400m, Adam Janošík v běhu na 1500m a štafeta dívek 4x100m ve složení Červená, Bundilová, Černocká, Žáková. Zaznamenali jsme spoustu kvalitních výkonů a osobních rekordů i u dalších členů družstva - Nela Skupieňová v běhu na 800m, Martin Sadil 400m a 400m př., Jakub Grégr 800m a 400m př., Jan Sadil 400m, Miša Červená 100m a 200m, Eliška Bundilová 400m, Tomáš Hedrych, dálka, trojskok, obě štafety mužů 4x100m, a další mladí závodníci - Sulák, Tůma, Spurný, Mondek, Čvančrová, Žáková. Gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za reprezentaci.