Jdi na obsah Jdi na menu

Termínová listina 2021

18. 3. 2021

Termínová listina soutěží na dráze 2021

 Duben

10. 4.  Olomouc   Mistrovství ČR v chůzi na 20km M+Ž 

10.4.   Hranice      Běh vítězství

11.4.   Tábor        Mistrovství ČR v přespolním běhu žáci, dorci

24.4.  Šternberk  Běh šternberským parkem

24.4.   Skalica SVK  MČR v běhu na 10000m

Květen

1. 5.  Frýdek-Místek   Májové závody                                                                        

4. 5.  Šumperk   1. kolo KPD přípravek Olomouckého kraje                                

5. 5.  Olomouc   1. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje                        

6. 5. Hranice      1. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje                      

8. 5. Milovice     5 km chůze pro 1.kolo II.ligy mužů a žen 

8. 5. Vítkovice   1. kolo soutěže družstev dorost junioři

8.5.   Moravský Beroun   Hášův běh

15. 5.  Olomouc    50. ročník Velké ceny Olomouce                           

15.-16.5.  Třinec  Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích 

18.5.    Ostrava  Zlatá tretra

22. 5.   Hranice    1. kolo II.ligy mužů a žen skupina D  

23.5.   Slavkov u Brna    Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze

25.5.   Turnov    Memoriál L. Daňka

25. 5.  Prostějov   2. kolo KPD přípravek Olomouckého kraje 

26. 5.  Prostějov   2. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraje

27. 5.  Šumperk    2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje                                      

29. 5.  Znojmo    Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek na dráze

30. 5.  Uherské Hradiště   Mistrovství Moravy a Slezska mužů žen, juniorů

Červen

3. 6.   Hranice     KP jednotlivců staršího žactva Olomouckého kraje 

4.-6. 6.  Třebíč   MČR ve vícebojích      

5. 6.   Olomouc   2. kolo soutěže družstev mládeže         

5.6.    Rumburk   10 km chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen   

6.6.    Vyškov      Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva na dráze

7.6.   Praha     Odložilův memoriál

12. 6.  Vítkovice  2. kolo II.ligy mužů a žen skupina D 

13.6.   Brno      Vzhůru Brno     

15. 6.  Šumperk   3. kolo KPD mladšího žactva Olomouckého kraj     

16.6.   Šamorín   PTS Bratislava

16. 6.  Olomouc   3. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje     

17. 6.  Olomouc   3. kolo KPD přípravek Olomouckého kraje        

19.-20.6.  Kladno   Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek  

24.6.   Bruntál    Večerní běh Bruntálem

26.-27.6.   Zlín       Mistrovství ČR mužů a žen na dráze       

Červenec

4. 7.  Třinec     3. kolo II.ligy mužů a žen skupina D   

18. 7 .  N.Město nad Metují   5km chůze pro 3. kolo II.ligy mužů a žen 

31. 7.   Lysá hora  Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu   

Srpen

7. 8.   Brno     Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi na 10 km                     

            Brno     10 km chůze pro 4. kolo II. ligy mužů a žen                               

14. 8.   Zlín       Zlín 2021                                                                     

14.8.                 MU dorostu               

22. 8.   Šumperk   4. kolo II.ligy mužů a žen skupina D             

26.-29.8. Rieti    ME dorostu                         

28.-29.8.  Plzeň   Mistrovství ČR 22 na dráze                                                    

Září

1.9.   Tábor    VC Tábora

2.9.  Otrokovice  Semifinále B družstev staršího žactva                                   

2.9.   Vyškov    Semifinále A družstev staršího žactva   

4.9.                  Baráž o postup do I.ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

11.9.  Břeclav   3. kolo soutěže družstev dorci, junioři   

11.9.   Uničov   Uničovská maratonka

12.9.  Vítkovice   Finále MMaS družstev staršího žactva  

15.9.  Šternberk  KP jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje 

16.9.  Přerov     KP jednotlivců mužů, žen, juniorů a dorostu Olomouckého kraje

18.-19.9. Mladá Boleslav    Mistrovství ČR žactva na dráze   

19.9. Prostějov    Velká cena města Prostějova    

25.9.  Znojmo      Mezistátní utkání žáků a žákyň  

25.9.  Kopřivnice  Semifinále MMaS družstev B mladšího žactva  

25.9.  Praha Slavia  Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek 

26.9.   Kolín    Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek  

26.9.   Běchovice   Mistrovství ČR v běhu na 10km     

26.9.   Mor.Sl. Brno  Semifinále MMaS družstev A mladšího žactva 

Říjen

2.10.  Vítkovice      Mistrovství ČR družstev staršího žactva           

2.10.   Šternberk   Běh Tyršovými sady 

3.10    Šumperk    Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva       

6. 10.   Olomouc  KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek Olomouckého kraje 

8.–9.10. Přerov    KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu a žactva Olomouckého kraje

Listopad

6.11.   Frýdek Místek    Hornická desítka – MmaS v běhu na 10 km silnice                

27.11.  Valašské Meziříčí   Mistrovství ČR v přespolním běhu