Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšná halové mistrovství 2021

Úspěšná halové mistrovství pro šternberskou atletiku.

Za přísných hygienických opatření proběhlo o tomto víkendu v Ostravě "Halové Mistrovství ČR" v atletice dorostu a juniorů. Šternberští atleti prokázali, že přes nelehkou dobu a všechna přísná opatření se dokážeme připravovat na vrcholy sezony.

Ema Klimentová získala mistrovský titul v chůzi na 3000m dorostenek ve výborném čase 14:59,48s a zařadila se na 9. místo českých historických tabulek. V neděli přidala 7. místo v běhu na 1500m časem 5:00,28s. Kateřina Černocká obsadila ve skoku vysokém 5. místo, v halovém osobním rekordu výkonem 163cm, kdy jí medaile unikla jen na počet neplatných pokusů. Navíc přidala ve skoku daleké dorostenek 9. místo výkonem 525cm. V nedělní soutěži navíc obsadila Michaela Červená 9. místo v běhu na 200m juniorek.
Gratulujeme našim atletům k předvedeným výkonům a děkujeme za reprezentaci přes přísná hygienická opatření.