Jdi na obsah Jdi na menu

Běžecký pohár v Olomouci 2022

Také v Olomouci nám zacinkaly medaile. Zlato - Dan Nesvadba, Marek Novák, stříbro Adéla Navrátilová a Magda Vályová a bronz - Jakub Dobeš a Šimon Spurný.

VÝSLEDKY

FOTO

article preview
V pátek 15.4. si naši závodníci změřili své síly s konkurencí v Olomouci na výstavišti Flora v rámci dalšího závodu Běžeckého poháru Olomouckého kraje. Hlavně pro přípravky to byla velká zkouška, protože trať na 1 km někteří běželi poprvé v životě. Ale všichni to zvládli perfektně.
Zlatou medaili vybojovali, a vítězství z minulého týdne obhájili, Dan Nesvadba (3 km) a Marek Novák (500 m). Pro stříbrnou medaili si doběhly Adélka Navrátilová (500 m) a Majda Vályová (1 km) a nakonec bronz získali Kuba Dobeš ( 500 m) a Šimon Spurný ( 3 km). Pro některé z našich to byly také první závody vůbec. Všichni jste bojovali statečně a zasloužíte si pochvalu. Jen tak dál!