Jdi na obsah Jdi na menu

Halové MČR - víceboje a chůze 2022

O víkendu 12. - 13. 2. 2022 proběhlo v atletické hale pražské Stromovky Mistrovství ČR ve víceboji a chůzi, kde šternberská atletika zaznamenala velmi pěkné výsledky.
Kateřina Černocká v halovém pětiboji dorostenek obsadila velmi pěkné 9. místo, kdy se jí podařilo v soutěži posunout osobní rekordy v běhu na 800m a kouli.
V neděli startovaly dvě šternberské chodkyně. Začínající mladá šternberská chodkyně Nela Skupieňová v chůzi žákyň na 3000m obsadila 9. místo v letošním nejlepším čase. V kategorii dorostenek startovala již zkušená Ema Klimentová jako obhájkyně loňského titulu a tento výsledek s převahou obhájila, když na trati 3000m dosáhla nejlepšího času i mezi ženami a juniorkami 14:34,84s. Gratulujeme děvčatům k pěkným výsledkům a reprezentaci klubu.
article preview
O víkendu proběhlo v atletické hale pražské Stromovky Mistrovství ČR ve víceboji a chůzi, kde šternberská atletika zaznamenala velmi pěkné výsledky.