Jdi na obsah Jdi na menu

Halové MMaSl mladšího žactva Ostrava 2022

V pátek 4. 2. proběhlo v Ostravě Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků. Za AK Šternberk startovalo celkem 8 atletů. Mezi nimi i pár nováčků, kteří se účastnili takovýchto závodů poprvé.
Nejblíže medaili byla Majda Vályová, která obsadila 4. místo v běhu na 800m s časem 2:37:10.

VÝSLEDKY

FOTO

Nejblíže medaili byla Majda Vályová, která obsadila 4. místo v běhu na 800m s časem 2:37:10, další atleti překonali své osobní rekordy: Eliška Koupilová zaběhla 1500m za 5:41:97, Klárka Hrubá 60m př. za 11:37, Lukáš Kropáček 800m v čase 3:03:71, Jana Romaněnko přidala osobáky ve dvou disciplínách 300 m 47:56 a 150m 22:26, kouli úspěšně absolvovaly Eliška Koupilová s Peťou Gabčanovou. Kristýna Petříková startovala v běhu na 150m. Nakonec jsme zkusili i štafetu 4x200m ve složení Lukáš Kropáček, Majda Vályová, Jana Romaněnko a Domink Buc.