Jdi na obsah Jdi na menu

Halové Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva 2023

V pátek 3.2. proběhlo v ostravské atletické hale Mistrovství Moravy a Slezska v atletice mladšího žactva. Naši mladí atleti si vedli velmi zdatně mezi 412 startujícími. Jan Rychtecký obsadil v běhu na 300m 2. místo v novém osobním rekordu a drží 3. místo v celostátních tabulkách. Honza na trati 60m překážek ještě obsadil pěkné 5. místo. Velmi úspěšně si vedl i Dominik Buc, který je na trati 60m př. na 4. místě a stejné pořadí obsadil i v tomto závodě. Na trati 150m si také vylepšil osobní rekord a doběhl celkově na 5. místě. Tímto výkonem drží 10. místo českých tabulek. Zdatně si vedly i dívky. Radka Zakuťanská v dálce obsadila 13. místo a v běhu na 60m př. si taktéž vytvořila osobní rekord. Jasmine Vágnerová v běhu na 150m obsadila 22. místo mezi 67 startujícími v osobním rekordu. a na trati 60m ji jen těsně unikl start ve finalovém závodě. Na trati 800m obsadila Kristýna Petříková 17. místo jen těsně za svým osobním rekordem. Zdatně si vedla i Dorota Přibylová ve vrhu koulí a skoku vysokém, kde si vytvořila osobní rekordy a obsadila 28. a 25. místo. Zkušenosti sbírala v kouli a na trati 300m Natálie Šubová. Osobní rekord na závěr přidala Adéla Foukalová ve skoku dalekém svým 16. místem a výborný výkon podala mixová štafeta 4x200m Rychtecký, Vágnerová, Zakuťanská, Buc v oddílovém rekordu obsadila 8. místo. Gratulujeme mladým atletům k pěkným výkonům a už vyhlížíme jarní část sezony, kde se budeme připravovat na přespolních bězích k letní části.