Běh přes černovírský les (6. ročník)
zařazený jako 13. závod Středomoravského běžeckého poháru 2010
Výsledková listina
|
Hlavní závod |
|
|
|
|
Délka trati: 10,0 km |
Místo konání: Hlušovice |
Datum konání: 20. 11. 2010 |
|
POŘ |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
SC |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
ČAS |
1 |
1 |
60 |
Steiner Tomáš |
86/A |
AK AHA Vyškov |
0:35:06 |
|||||||
2 |
1 |
22 |
Martinek Jaroslav |
69/B |
SK TRISK Olomouc |
0:35:46 |
|||||||
3 |
1 |
1 |
Filip Václav |
60/C |
KVS Náměšť na Hané |
0:36:36 |
|||||||
4 |
2 |
3 |
Fritscher Adam |
75/A |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:37:26 |
|||||||
5 |
3 |
101 |
Barabáš Jan |
76/A |
Triatlon Club Olomouc |
0:38:29 |
|||||||
6 |
4 |
281 |
Sadil Martin |
94/A |
Šternberk |
0:38:44 |
|||||||
7 |
5 |
102 |
Kovář Roman |
77/A |
FORTEX SKI, Moravský Beroun |
0:38:53 |
|||||||
8 |
6 |
273 |
Kukrle Michael |
94/A |
TRI Klub Loštice |
0:40:02 |
|||||||
9 |
7 |
249 |
Sás Ladislav |
72/A |
Atletický klub Šternberk |
0:40:13 |
|||||||
10 |
2 |
17 |
Kaděrka Robert |
70/B |
Triatlon Club Olomouc |
0:40:13 |
|||||||
11 |
8 |
96 |
Večeřa Roman |
80/A |
Biatlon Prostějov |
0:40:52 |
|||||||
12 |
9 |
283 |
Růžička Richard |
81/A |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:41:13 |
|||||||
13 |
3 |
58 |
Vodička Jan |
68/B |
Triatlon Club Olomouc |
0:41:19 |
|||||||
14 |
10 |
270 |
Fojt Robert |
76/A |
SK LOS RAPIDOS |
0:41:41 |
|||||||
15 |
11 |
69 |
Roubalík Štěpán |
93/A |
FORTEX SKI, Moravský Beroun |
0:41:49 |
|||||||
16 |
2 |
49 |
Smutný Zdeněk |
57/C |
AK Drnovice |
0:41:58 |
|||||||
17 |
4 |
73 |
Bronec Jaromír |
67/B |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:41:59 |
|||||||
18 |
5 |
86 |
Mareš Libor |
69/B |
SK Vyhlídka Šternberk |
0:42:07 |
|||||||
19 |
6 |
178 |
Bubeník Jiří |
69/B |
LRS Vyškov |
0:42:18 |
|||||||
20 |
7 |
266 |
Havlík Roman |
65/B |
Lošov |
0:42:26 |
|||||||
21 |
8 |
104 |
Frank Pavel |
68/B |
Moravský Beroun |
0:42:31 |
|||||||
22 |
1 |
235 |
Neubauerová Blanka |
74/G |
AK AHA Vyškov |
0:43:02 |
|||||||
23 |
9 |
206 |
Černoch Jiří |
67/B |
SK TRISK Olomouc |
0:43:09 |
|||||||
24 |
12 |
30 |
Dvořák Miroslav |
73/A |
SSK Horka nad Moravou |
0:43:18 |
|||||||
25 |
10 |
10 |
Gatial Milan |
65/B |
Šternberk |
0:43:32 |
|||||||
26 |
11 |
5 |
Rašner Tomáš |
69/B |
KVS Náměšť na Hané |
0:44:06 |
|||||||
27 |
13 |
63 |
Spisar Martin |
74/A |
SK K2 Prostějov |
0:44:44 |
|||||||
28 |
3 |
9 |
Špacír Ladislav |
55/C |
TJ Lokomotiva Břeclav |
0:44:50 |
|||||||
29 |
14 |
115 |
Odehnal Aleš |
75/A |
Biatlon Prostějov |
0:44:53 |
|||||||
30 |
15 |
282 |
Heleší Jiří |
79/A |
Olomouc |
0:45:14 |
|||||||
31 |
4 |
128 |
Kyjanka Dušan |
57/C |
Triatlon Club Olomouc |
0:45:41 |
|||||||
32 |
5 |
245 |
Vynikal Bedřich |
52/C |
Olomouc |
0:46:45 |
|||||||
33 |
16 |
277 |
Reich Václav |
96/A |
Atletický klub Šternberk |
0:46:48 |
|||||||
34 |
1 |
88 |
Hynštová Marie |
57/H |
AK AHA Vyškov |
0:46:58 |
|||||||
35 |
1 |
135 |
Vychodil Alois |
46/D |
Šternberk |
0:47:03 |
|||||||
36 |
2 |
123 |
Jašek Pavel |
45/D |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:47:26 |
|||||||
37 |
6 |
18 |
Raclavský Vlastimil |
55/C |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:47:29 |
|||||||
38 |
17 |
267 |
Kalianko Štěpán |
75/A |
Triatlon Club Olomouc |
0:47:39 |
|||||||
39 |
7 |
242 |
Kobliha Milan |
57/C |
LRS Vyškov |
0:47:48 |
|||||||
40 |
12 |
8 |
Teplíček Libor |
68/B |
KVS Náměšť na Hané |
0:47:54 |
|||||||
41 |
2 |
26 |
Šrámková Štefánia |
68/G |
SOLEN Olomouc |
0:48:47 |
|||||||
42 |
8 |
175 |
Talaš Jaromír |
54/C |
SKD Otrokovice |
0:49:05 |
|||||||
43 |
9 |
152 |
Svačina Karel |
52/C |
Pampeliška Olomouc |
0:49:43 |
|||||||
44 |
18 |
141 |
Vronka David |
74/A |
Triatlon Club Olomouc |
0:50:28 |
|||||||
45 |
1 |
6 |
Pechová Pavlína |
81/F |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:50:49 |
|||||||
46 |
3 |
27 |
Minaříková Jana |
66/G |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:51:22 |
|||||||
47 |
1 |
140 |
Herlich Kurt |
34/E |
Liga 100 Prostějov |
0:51:25 |
|||||||
48 |
2 |
4 |
Tomíšek Jindřich |
39/E |
Střechy Macháček |
0:51:44 |
|||||||
49 |
3 |
7 |
Pikal Karel |
49/D |
KVS Náměšť na Hané |
0:52:41 |
|||||||
50 |
2 |
51 |
Živělová Vladimíra |
61/H |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0:54:16 |
|||||||
51 |
13 |
261 |
Polívka Vladimír |
69/B |
Olomouc |
0:58:03 |
|||||||
52 |
2 |
279 |
Polívková Gabriela |
97/F |
Náklo |
0:58:03 |
|
Příchozí |
|
|
|
|
Délka trati: 3,4 km |
|
|
POŘ |
SC |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
ČAS |
1 |
302 |
Halmo Klára |
97/P |
Biatlon Prostějov |
0:15:43 |
2 |
303 |
Tovaryšová Hana |
61/P |
SK Přerov |
0:19:24 |
Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz
Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách
http://www.stredomoravskybezeckypohar.cz/