V neděli 07.06.2026 se v Opavě konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva. Šternberská atletika z něj odváží kompletní sbírku - zlato, stříbro, bronz, bramboru a páté místo.

Nejúspěšnější atleti a vítězové šternberské diamantové ligy převzali na slavnostním vyhlášení svá ocenění.
Fotogalerie z celé akce naleznete zde: https://www.rajce.idnes.cz/aksternberk/album/vyhlaseni-diamantove-ligy-a-nejlepsi-atletu-sternberk-2025
Výsledky Šternberské diamantové ligy naleznete zde: https://www.atletikasternberk.cz/sternberska-diamantova-liga