V neděli 07.06.2026 se v Opavě konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva. Šternberská atletika z něj odváží kompletní sbírku - zlato, stříbro, bronz, bramboru a páté místo.

V neděli 07.06.2026 se v Opavě konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva. Šternberská atletika z něj odváží kompletní sbírku - zlato, stříbro, bronz, bramboru a páté místo.
V úterý 19.05. jsme uspořádali první kolo ze seriálu Šternberské diamantové ligy. Celkem se závodu za slunečného počasí zúčastnilo téměř 100 závodníků ve 228 startech.
Byla zveřejněna nominace na Letní Olympiádu dětí a mládeže 2026 v Praze. Olomoucký kraj a šternberskou atletiku budou reprezentovat v kategorii mladšího žactva Viktorie Husáková ve skoku dalekém a Marek Novák v běhu na 800 m.
Nejúspěšnější atleti a vítězové šternberské diamantové ligy převzali na slavnostním vyhlášení svá ocenění.

Upozorňujeme na změnu místa konání tradičního podzimního krosu. Závod se uskuteční na atletickém stadionu ve Šternberku.
