V neděli 07.06.2026 se v Opavě konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva. Šternberská atletika z něj odváží kompletní sbírku - zlato, stříbro, bronz, bramboru a páté místo.
V úterý 19.05.2026 v 16:00 startuje první závod diamantové ligy. Veškeré informace jsou vyvěšeny v záložce Šternberské diamantové ligy na našem webu (https://www.atletikasternberk.cz/sternberska-diamantova-liga). Nezapomeňte sledovat také členskou aplikaci eos, kde mají skupiny podrobnější informace.
Upozorňujeme, že žactvo a starší mají letos jiný koncept než soutěž přípravek. Soutěže žactva a starších má na starosti Martin Sadil, soutěže přípravek Gabriela Krejčí. V případě dotazů se obracejte na trenéry dle Vaší kategorie.
