Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství Moravy a Slezska na dráze mladších žáků 2009

ObrazekAtletický oddíl Slezan Frýdek Místek pořádal v neděli 20.9. Mistrovství Moravy a Slezska na dráze pro mladší žáky. Tentokrát se nám nepodařilo získat žádnou medaili ale mohli jsme shlédnout pěkné výkony našich mladých atletů. Nejlepšího výsledku dosáhl Jan Sadil v běhu na 1500m svým 4. místem kdy mu medaile utekla o 54 setin sekundy časem 5:25,14min. Honza obsadil ještě 7. místo v běhu na 300m. Z dalších výsledků Patrik Lattenberg 8. místo na 60 i 150m, Stejného umístění dosáhla Lucie Brablecová na 800m a Markéta Novotná na stejné trat doběhla na 10. místě. Ve skoku dalekém Patrik Lattebberg obsadil 11. místo, Katrin Sásová 14. místo a Lenka Kratochvílová 22. místo. Na 300m trati Lucie Brablecová 10. místo a Karin Sásová 11. místo. Štafeta dívek na 4x60m doběhla jako pátá. Celkové výsledky najdete v odkaze: