Jdi na obsah Jdi na menu

1. kolo atletických přípravek 2012

Logo_kraje_na_web.jpgV Šumperku naši mladí atleti předvedli svou připravenost na novou sezonu a velmi dobře sekundovali velmi silnému olomouckému družstvu v 1. kole krajského přeboru atletických přípravek, které proběhlo 10.5.2012 v Šumperku. V celkovém součtu bodování družstvo chlapců skončilo na krásném druhém místě a družstvo dívek současně s Uničovem na místě třetím. V jednotlivcích na stupně vystoupli: První místo - David Doležel míček, Vlastik Římský hod medicimbálem a Jiří Fencl běh na 60m. Druhá místa obsadila štafeta 4x 60m dívek i chlapců ve složení Kučerová, Krejčířová, Krejčířová, Skoupá a Fencl, Římský, Kymlička, Handl a Bára Kučerová ve skoku dalekém i běhu na 60m. Třetí místo velké překvapení Elenka Urbášková v běhu na 60m a Vlastik Římský ve skoku dalekém z místa. Výborně závodili i běžci na 600 respektive 800m, kde jsme obsadili přední místa zásluhou Nesvadby, Janošíka, Kupky Handla, Krejčířové, Smolkové i Skoupé. Velkou pochvalu si zaslouží celé družstvo za bojovnost v soutěži, kdy celého kola se účastnilo vždy deset družstev v jednotlivých kategoriích, což je skoro čtyři stovky dětí v soutěži.

Děkujeme i za podporu rodičů, kteří s námi cestovali a snažili se mladým závodníků vytvořit co nejlepší podmínky k soutěži.