Jdi na obsah Jdi na menu

Běh okolo Olešné 2012

znak-frýdek.jpgV sobotu 31.3. jsme zavítali na frýdeckou přehradu Olešná, kde jsme se před soustředěním v Tatrách zúčastnili tradičného závodu "Běh okolo Olešné". Celkově se běhu zúčastnilo 200 běžců za chladného a větrného počasí. Běžecká skupina bez jakékoliv přípravy uspěla v souboji s výbornými běžci z Frýdku Místku a okolí, kdy Martin Sadil zvítězil v mužské kategorii do 35. let, druhé místo obsadil Tomáš Nesvadba v přípravkách a třetí doběhli Jan Sadil v dorostu, Filip Furiš ve starších žácích a Sarah Janulíková v mladších žácích. Dále jsme získali: Jarda Žádník 4. místo, Bára Furišová a Markéta Novotná 6. místa. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://files.atletikafm.cz/200010460-2ef212fec3/Beh%20okolo%20Olesne%20%202012%20vysledky.xls