Družstva AK Šternberk 2013
V odkaze níže najdete seznamy členů družstva a závody pro rok 2013. V letošním roce stavíme družstva připravek dívek a hochů, mladších žáků, dívek a hochů, starších žáků dívek a hochů a družstva mužů a žen ve II. lize. Dorostenci a junioři hostují za AK Olomouc.
Přípravka hoši - ročník 2002 a mladší:
Mladší žáci - ročník 2000 - 2001:
ASK Slavia Praha - Jan Sadil
1. kolo 4.5. Olomouc
2. kolo 23.5. Břeclav
3. kolo 14.9. Hodonín
Finále MČR družstev 28.9. Břeclav
Jan Sadil ( 300m, 800m, 1500m ), Martin Krejča ( 300m, 800m, 1500m, koule), Václav Reich ( 300m, 800m ...), Patrik Lattenberg ( dálka, výška, 60m, 150m, oštěp ), Uhlíř Josef (150m, 300m, koule, oštěp, disk) Matoušek Ondřej ( 100m př., výška ), Martin Prajza ( 800m, 1500m, 3000m, 2000m př. ),
Barbora Vašulínová ( 100m př., výška, dálka, 200m, 400m ), Irena Cepníková ( 200m, 400m, 300m př. 800m, ), Jana Trnková ( dálka, 100m, 200m, 400m, oštěp ) Naďa Vojáčková ( 100m př, 300m př., 400m)
Trenéři: Mgr.Miroslav Sadil, Sás Ladislav, Ing. Petr Skyva, Mgr. Michaela Mondeková
1. kolo 5.5. Vítkovice
2. kolo 19.5. Olomouc
3. kolo 22.9. Břeclav
Finále MČR družstev 28.9. Praha
Martin Sadil ( 400m, 800m, 400m př.), Jan Skoupý ( 800m, 1500m, 3000m), Filip Mikuška ( 110mpř. 400m.př. výška ) Dominika Novotná ( 800m, 1500m )
hostují v družstvech za SSK Vítkovice a AK Olomouc
Junioři - ročník 1993-1994:
Vedoucí družstva: Mgr. Michaela Mondeková T2 trenéři: Krejčí Gabriela T4 a Saša Učíková
Starší žáci - ročník 1997-1998:
Vedoucí družstva: Mgr.Miroslav Sadil,
Trenéři: Krejčí Gabriela T4, Mgr. Michaela Mondeková T2
Družstva: AK Olomouc, TJ Šumperk, AC Prostějov, AK Šternberk, SK Přerov, SK Hranice, TJ Uničov, Valašské Meziříčí Katrin Sásová hostuje za BYAC Brno, Jakub Motl a Marek Machalický hostují za AK Olomouc
Martin Krejčí ( 60m, 150m, 300m, dálka, oštěp, disk ),David Wiedermann ( 60m, 150m, 300m, dálka,) Martin Šimek ( 60m, dálka, oštěp, koule ), Motl Jakub (kladivo, koule 60m), Machalický Marek (800m, 1500m, 1500m př. ), Daniel Knob ( 150m, 300m, 800m, dálka, koule, kladivo ) Tomáš Pevner ( 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, dálka ), Michal Kupka ( 60m, 150, 300m, dálka ), Jiří Krejčí ( 60m př., 200m př., 300m, 800m, dálka, výška, ), Jarda Žádník (60m, 150m, 300m, 800m, dálka ),
Janulíková Sarah ( 300m, 800m ), Firišová Barbora ( 60m, 150m, 300m, 800m )Foukalová Vendula ( 60m. př., 60m, 150m, dálka, míček ) Hanková Lenka (dálka, 800m, 300m ), Handlová Dominika ( 60m, př., 60m, 150m, 300m, dálka ), Vlková Eliška 60m př., výška, dálka, 150m, Dittrichová Jana, Pavla Spurná ( 60m, 600m, dálka, míček ), Lucie Skalická ( 150, 300m, dálka ), Michaela Šterclová ( 60m, 150m, 300m, dálka ), Michaela Doleželová ( 60m, 150m, oštěp ), Lenka Kratochvílová ( 150m, dálka, ) Miša Fenclová ( 200m př. 150m, dálka, 300m ), Katrin Sásová ( 60m, 150m, 300m, dálka ), Novotná Markéta ( 300m, 800m, 1500m), Veronika Janošíková ( 800m, 300m ), Němcová Eliška ( koule, oštěp ),
Cílem je postup do semifinále MČR družstev tj do 3. místa v kraji.
Dorostenci - ročník 1996-1997:
Trenéři: Mgr.Miroslav Sadil
hostují v družstvech za AK Olomouc - Lenka Kratochvílová, Miša Šterclová, Josef Uhlíř, Jarda Žádník, Kuba Švrček, Filip Furiš,
Olymp Brno - Lucka Skalická, Hanka Lollková, Miša Doleželová