Jdi na obsah Jdi na menu

Krajské halové přebory staršího žactva 2013

Logo_kraje_na_web.jpg V pátek 15.2. proběhly v olomoucké atletické hale Krajské přebory staršího žactva ročník 1998 a 1999. Zúčastnila se skromná, pro nemoc, ale úspěšná výprava šternberské atletiky. Krajskými přeborníky se stali Sarah Janulíková v běhu na 800m a Kuba Motl ve vrhu koulí 4kg výkonem 12,72m a zařadil se na 4. místo žákovských celostátních tabulek. Druhé místo získala Lenka Hanková na 60m překážek výkonem 10,70s a na stejné trati obsadila Katrin Sásová 3. místo. Na osmistovce Barča Furišová doběhla na 2. místě a Verča Janošíková v osobáku jen těsně finišovala na 4. místě. Kaťa ještě získala 3. místo ve vrhu koulí dívek a taktéž 3. místo v běhu na 60m. Pěkný výkon podal v kouli žáků Ben Ďubek 5. místem, jen výškařům se moc nedařilo, kdy nezopakovali své výkony ze soutěže nejvýš a nejrychleji. Gratulujeme úspěšným atletům a přejeme aby se dobře připravili k mistrovství ČR žactva, které proběhne 2.-3.3. v Jablonci nad Nisou. Výsledky: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=16632