Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2014 neděle

Druhý den Gigantu, který probíhal tento víkend v Třinci, byl pro šternberské mladé atlety hoden dalšího zaznamenání kvalitních výsledků. Ráno zahájil soutěže Jakub Motl ve vrhu koulí dorostenců, kde navázal na loňský žákovský výsledek a opě...t získal 4. místo. Hanka Lollková v běhu na 3000m doběhla na 11. místě kousek za svým osobním rekordem. Potom následovaly závody na 800m, kde ve finále dorostenek startovala Katrin Sásová. Závěr závodu se jí ale nepovedl podle jejích představ a obsadila celkově 8. místo. Na stejné trati ve finále startoval Jan Sadil v juniorech a ten doběhl na pěkném 7. místě. Naši mladí dorostenci se účastnili ještě štafety na 4x400m, kde ale obsadili celkové 9. místo. Z Třince jsme tedy odjížděli s bilancí tři 4. místa, dvě 6. místa, jedno 7. místo, jedno 8. místo, jedno 9. místo, jedno 10. místo a jedno 11. místo. Po sečtení výsledků můžeme vidět, že všichni šternberští účastníci MČR se dostali do finále mezi nejlepších osm závodníků. Myslím, že toto je velmi dobrá vizitka našich mladých atletů, kteří zaslouží velkou pochvalu