Jdi na obsah Jdi na menu

EKAG Brno 2020 - Den první

V pondělí 7.9.2020 se rozběhly závody jubilejního 15. ročníku Evropských atletických her v Brně. I naši závodníci byli na startu a vybojovali zatím 3 medaile.

...

V pondělí 7.9.2020  se rozběhly závody jubilejního 15. ročníku Evropských atletických her v Brně. I naši závodníci byli na startu a vybojovali zatím 3 medaile.

Medailové pozice obsadili:

Klimentová Ema - zlato - 1 500 m - 4:52,07

Hřebíček Alois - stříbro - 1 500 m  - 4:15,75

Černocká Kateřina - stříbro - výška - 161 cm

Velký úspěch zaznamenal také Ondra Mondek, který si výrazně zlepšil osobní rekord v hodu oštěpem a s výkonem 42,19 m obsadil 5. místo.

V míčku se do zítřejšího finále probojovaly Julča Machalová i Klárka Hrubá.

Dařilo se i běžcům na 60 m. Měli jsme 4 účasti ve finále B - Julča Machalová a Břeťa Obšil si finálové běhy vyhráli, Jirka Obšil byl druhý. Milým překvapením byla účast ve finále Elišky Bundilové. :-)

Zítra nás kromě finále míčku čeká i finále dálky, kam s vekými nadějemi vstupuje Kačka Černocká. Budeme se také těšit na zajímavé časy z třístovek a osmistovek. :-)