Jdi na obsah Jdi na menu

Halová atletická sezona 2021

Halová atletická sezona 2021.
Přes mnoho omezení a zákazů v letošní halovou sezonu proběhlo ve spolupráci Českého atletického svazu a Národní sportovní agentury několik atletických soutěží, za velkého množství přísných opatření, kdy se závodníci museli pravidelně testovat jak antigenními tak PCR testy pro prokázání zdravotního stavu.
Veškeré soutěže probíhaly bez diváků kdy i sportovci po ukončení své soutěže opouštěli areál haly.
Na Mistrovství ČR mužů a žen obsadila Ludmila Hřebíčková 16. místo v běhu na 800m, Kateřina Černocká ve skoku vysokém 11. místo. V únoru proběhl v ostravské hale mezinárodní Indoor gala mítink, kde Ludmila Hřebíčková obsadila v běhu na 800m 7. místo a štafeta Olomouckého kraje 4x400m, kde startovala Ludmila Hřebíčková a Jakub Grégr 3. místo.
Na Mistrovství ČR dorostu a juniorů získala Ema Klimentová 1. místo v chůzi na 3000m a 7. místo v běhu na 1500m, Kateřina Černocká obsadila 5. místo ve skoku vysokém a 9. místo ve skoku dalekém. Další 9. místo přidala Michaela Červená v běhu na 200m juniorek.
Děkujeme za reprezentaci a těšíme se na letní část sezony, kdy snad již budeme moci společně trénovat a soutěžit.