Jdi na obsah Jdi na menu

Halové MČR dorostenců 2022

V ostravské atletické hale proběhlo v termínu 19.-20. 2. 2022 Halové Mistrovství ČR dorostu a juniorů, které bylo pro šternberskou atletiku velmi úspěšné.
Kateřina Černocká získala mistrovský titul ve skoku vysokém dorostenek výkonem 173 cm a navázala tak na mistrovský titul Emy Klimentové z předcházejícího týdne v chůzi v Praze.
Právě Ema Klimentová doplnila sbírku o bronzovou medaili v běhu na 3000m časem 10:43,14s a druhý den přidala navíc 6. místo v běhu na 1500m dorostenek časem 4:53,62s. Alois Hřebíček v běhu na 400m dorostenců obsadil ve finále, po velkém boji, výborné 4. místo časem 50,81s. V sobotních rozbězích přidala Lidka Hřebíčková pěkné 13. místo časem 2:21,80 a Šimon Spurný na stejné trati 800m dorostenců obsadil 24. místo. Bohužel mnoho výkonů navíc bylo poznamenáno COVIDem, kdy naši závodníci byli opakovaně posíláni do karantény nebo v posledních týdnech onemocnění prodělali. Přesto se všichni s problémy vypořádali a příkladně reprezentovali klub a město. Děkujeme a gratulujeme k výkonům.