Jdi na obsah Jdi na menu

Kalendář soutěží na dráze 2022

24. 4. 2022

TERMÍNOVÁ LISTINA SOUTĚŽÍ NA DRÁZE 2022

Datum Místo Závod Propozice Výsledky
1.5. Šternberk Jarní běh parkem propozice výsledky
2.5. Olomouc 1. kolo dětské Zlaté ligy propozice výsledky
7.5. Vyškov 1. kolo družstev dorostu a juniorů propozice výsledky
8.5. Olomouc VC Olomouce - Malá cena žactva propozice výsledky
12.5. Uničov Závod s Ferdou - minipřípravky    
14.5. Šumperk 1. kolo 2. ligy mužů a žen sk D propozice výsledky
17.5. Přerov 1. kolo družstev mladšího žactva propozice výsledky
18.5. Šumperk 1. kolo družstev staršího žactva   výsledky
19.5. Prostějov 1. kolo družstev přípravek propozice výsledky
21.5. Znojmo MMaSl dorostenců a dorostenek propozice výsledky
21.5. Nová Lhota MČR v běhu do vrchu    
21.-22.5. Přerov MMaSl ve víceboji propozice  
22.5. Ostrava MMaSl juniorů a dospělých propozice výsledky
24.5. Přerov Kvalifikace žactva na LODM propozice výsledky
24.5. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka propozice  
26.5. Šternberk Závody králíka Karlíka - minipřípravky   výsledky
28.5. Frýdek Místek 2. kolo družstev mužů a žen sk D propozice výsledky
30.5. Olomouc 2. kolo družstev starší žáci   výsledky
31.5. Ostrava Zlatá tretra - národní program propozice  
1.6. Šumperk 2. kolo družstev mladší žactvo   výsledky
2.6. Šternberk 2. kolo družstev přípravek   výsledky
3.-5.6. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích    
4.6. Ostrava MMaSl starší žáci   výsledky
5.6. Ostrava 2. kolo družstev dorostu a juniorů   výsledky
6.6. Olomouc 2. kolo Dětská zlatá liga     výsledky
12.6. Ostrava 3. kolo družstev mužů a žen sk D   výsledky
14.6. Zábřeh 3. kolo družstev přípravek    
15.6. Olomouc 3. kolo družstev mladšího žactva    
16.6. Hranice 3. kolo družstev staršího žactva    
18.-19.6. Ostrava MČR dorostu a juniorů propozice  
20.6. Olomouc Finále Dětská zlatá liga propozice  
24.-25.6. Hodonín MČR mužů a žen propozice  
29.6. HUN Mezistátní utkání dorostu propozice  
28.-30.6. Olomouc Olympiáda dětí a mládeže propozice  
30.7. Lysá hora MMaSl v běhu do vrchu    
7.8. Jánské Lázně MČR dlouhý horský běh    
21.8. Třinec 4. kolo družstev mužů a žen sk D    
27.-28.8. Brno MČR mužů a žen do 22 let    
10.9. Břeclav 3. kolo družstev dorostu a juniorů    
17.-18.9. Jablonec n N. MČR žactva    
18.9. Ostrava      
25.9. Břeclav MMaSl mladšího žactva    
25.9. Praha MČR silnice Běchovice    
28.9.   Mezikrajové utkání mladší žáci    
8.10. Šternberk Běh šternberským parkem    
5.11. Frýdek Místek Hornická 10    
26.11. Rumburk MČR mužů, žen, juniorů v přesp. běh