Jdi na obsah Jdi na menu

Zahajovací halové závody ml. žáci Olomouc 2023

logo_kraje_na_web.jpg Mladší žáci dnes zahájili halové atletické soutěže v olomoucké hale za účasti více jak 200 startujících přes 500 startů v deseti disciplínách. Šternberští atleti dosáhli velmi pěkných výkonů. Velkou pochvalu zaslouží zvláště dvojice šternberských překážkářů. Dominik Buc na trati 60m překážek zvítězil v čase 9,63 a zařadil se na čelo letošních českých tabulek mladších žáků na této trati. Velmi dobře mu sekundoval Jan Rychtecký druhým místem 10,07. Stejné umístění dosáhl i na trati 60m časem 8,37 a třetí doběhl Václav Pecháček 8,70. Mezi dívkami velmi úspěšně závodily osmistovkařky Petříková, Stránělová, Břízová i Foukalová. Stránělová a Vágnerová byly úspěšné ve sprintu na 60m a v dálce byla úspěšná Foukalová a Vágnerová. Ostatní závodníci sbírali zkušenosti vesměs na prvním halovém závodě a při přechodu z kategorie přípravek. Tímto všem přejeme hodně úspěchů na dalších soutěžích.