Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2009

Příspěvky

Večerní běh Bruntálem 2009

ObrazekV sobotu 20.6. se zúčastníme již tradičního závodu a to 37. ročíku Večerního běhu Bruntálem. Závod bude posledním testem před táborskou olympiádou našich běžců ale bude dobře když pojedou i naši nejmenší. Podrobnosti najdete níže, přihlášky prosím předem do 12.6. na Miru.tel: 739661265.

31. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009

Mistrovství Moravy a Slezka dorostu na dráze 2009

ObrazekV sobotu 30.5. proběhlo v Uherském Hradišti Mistrovství Moravy a Slezska na dráze muž, juniorů a dorostu.Naši závodníci se snažili vyběhnout limity k Mistrovství ČR a mezistátnímu utkání pro zařazení do reprezentace. Cíle se nám podařilo splnit vítězstvím Ondřeje Doležela v běhu na 2000m př 6:12,68 min., pátým místem Ondřeje Charouze v běhu na 400m 54,96s., 110m př. Filip Mikuška 5. za 17,07s., na 300m př 4. místo 43, 79s. a ve výšce obsadil 6. místo výkonem 180cm. Zaběhnout si přijeli i nejlepší žáci. Martin Sadil v běhu na 800 metrů v osobním rekordu si vyběhl 3. čas v celostátních tabulkách 2:06,06 min. a celkově skončil devátý v kategorii dorostu. Všechny tyto výkony jsou příslibem k nadcházejícím celostátním soutěžím. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10545

31. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009 | Fotografie: Mistrovství Moravy a Slezska dráha 2009

2. kolo přípravek Prostějov 2009

Portrét Ve středu 27.5. jsme jeli na 2. kolo atletických přípravek do Prostějova, společně s družstvem Uničova. Bohužel se nezúčastnili tři opory Kaťa, Maka a Marek Jurka a body nám velmi chyběly. Ostatní bojovali s odhodláním a vcelku úspěšně. Chlapci obsadili po velkém boji celkově 2. místo a dívky třetí. V plném počtu by nebyl problém zvítězit. Děkuji všem zúčastněným a i ti nejmladší byli velkou oporou. Kompletní výsledky v dkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10915

27. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009 | Fotografie: 2. kolo přípravek 2009 Prostějov

Den dětí s atletikou 2009

Portrét Atletický klub Šternberk pořádá pro všechny děti "Sportovní dětský den s atletikou" na hřišti ZŠ Dr. Hrubého ve čtvrtek 28.5. 2009 od 17.00 do 19.00 hodin, přijďte si zasoutěžit s náčiním KIDS atletiky za sladkou odměnu.  Pozvánku najdete v příloze: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/115

26. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009

Mezinárodní čtyřutkání Kobior 2009

ObrazekOd pátku 22. do neděle 24. května se zúčastnila výprava čtyřiceti šternberských dětí sportovců mezinárodního čtyřutkání družebních měst v polském Kobioru. Soutěžili v kopané, volejbale, stolním tenise, horolezectví šachách, atletice a basketbale. Celkově se šternberská výprava umístila na druhém místě za domácími sportovci, před Dobšinou a maďarským Sajoszentpeterem. Atleti celkově v disciplíně zvítězili. Děkujeme našim sportovcům za příkladnou reprezentaci města Šternberka. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout dále v odkaze i s fotografiemi: http://www.ddmsternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/101

26. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009 | Fotografie: Mezinárodní čtyřutkání Kobior 2009

Atleti budou reprezentovat město na soutěži v Kobioru

ObrazekŠternberští atleti odjíždějí v pátek 22.5. do polského Kobioru na mezinárodní čtyřutkání družebních měst. Budeme soutěžit v běhu na 60m, silničním běhu, skoku dalekém a vrhu koulí. Reprezentovat budou Kateřina Pospíšilová, Lucie Brablecová, Anita Blokšová, Tereza Pavlátová, Bára Vašulínová, Martin Sadil, Oldřich Jančík, Ondřej Charouz a Zdeněk Vráblík,

22. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009

1. kolo družstev staršího žactva 2009 Olomouc

Obrazek1. kolo družstev staršího žactva středomoravské skupiny proběhlo ve středu 20.5. v Olomouci. Závod byl opět nominační na Olympiádu dětí a mládeže v Táboře a tak sme mohli shlédnout pěkné nominační souboje. Nejlepší šternberský závodník byl Martin Sadil, kdy sám získal 31 bodů. Zvítězil ve skoku vysokém výkonem 175cm, běhu na 300m 39,46 a druhý na 200m př. Krásný závod zaběhla Kateřina Pospíšilová na 800 metrů, kdy zvítězila v osobním rekordu 2:28,5 min a zařadila se na 6. místo celostátních tabulek. Platným členem byl i Martin Prajza v běhu na 1500m, 2. místo, Barbora Vašulínová v běhu na 100m př a 200m př obsadila 3. místa. Celkově chlapci obsadili 5. místo a dívky 6. místo a bojují o postup do semifinále Mistrovství ČR. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10843

21. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009 | Fotografie: 1. kolo starších žáků 2009

1. kolo družstev mladšího žactva 2009 Šumperk

ObrazekV úterý 19.5. v Šumperku proběhlo 1. kolo krajské soutěže družstev mladších žáků, která byla současně nominační na Olympiádu dětí a mládeže v Táboře. Viděli jsme spoustu pěkných výkonů a osobních rekordů. Nejlepší byl Patrik Lattenberg, který vyhrál ve skoku dalekém výkonem 470cm, a obsadil třetí místa ve vrhu koulí a běhu na 60m. Martin Krč v dálce obsadil 2. místo a stejně i v hodu míčkem. Druhý byl i Jan Sadil v běhu na 800m a v běhu na 60m př. obsadil 3. místo. Pochvalu zaslouží i Michal Kupka  a Martin Fabrik za postup do finále dálky a běh na 60m. Z dívek nejlepší byla Lucka Brablecová, kdy zvítězila v běhu na 60m př. a druhé místo obsadila v běhu na 800m. Velkou posilou byla i Lenka Kratochvílová v dálce a sprintech. Výsledky v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10807

21. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009 | Fotografie: 1. kolo družstev mladší žáci 2009

1. kolo družstev přípravek 2009

ObrazekV pondělí 18.5. proběhlo 1. kolo krajského přeboru přípravek, které pořádala TJ Šumperk jako Yettiho summer games. Naši závodníci podali velmi dobré výkony, jen škoda že nás bylo málo. Nejlepší byla Katrin Sásová, která zvítězila v běhu na 60m a skoku dalekém. Podobný výkon podal David Wiederman, který Katrin napodobil vítězstvím ve stejných disciplínách. Zvítězil i Marek Jurka v hodu míčkem a dívčí i chlapecká štafeta na 4x60m. Druhá místa získali Jakub Motl v míčku stejně i Bára Kučerová v míčku. Třetí místo obsadil na 60m Michal Doležel. Celkově jsme obsadili v dívkách 2. místo a chlapci 3. místo. Kompletní výsledky najete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=10806

21. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009 | Fotografie: 1. kolo přípravek 2009

Starší žáci 1. kolo družstev 2009

Portrét Ve středu 20.5. jedeme na 1. kolo družstev staršího žactva do Olomouce. Odjezd vlakem v 12.52 hodin, sraz 12.30 hodin na nádraží. Souztěž je poslední možností nominace na Olympiádu dětí a mládeže v Táboře. Nominace do jednotlivých disciplín najdete níže.

11. 5. 2009 | Rubrika: Závody 2009