Aktuality

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 74 článků.

Výsledky Dětské Zlaté ligy 2024 v Olomouci

Minulý týden se v Olomouci konalo poslední kolo Dětské Zlaté ligy 2024. Tato soutěž, určená pro soutěžní přípravku a minipřípravku, nabídla mladým atletům příležitost poměřit své síly v různých disciplínách. Tradiční disciplíny zahrnovaly běhy na 60 a 400 metrů, skok daleký a hod kriketovým míčkem, zatímco všestranné disciplíny zahrnovaly například žebříček, skok z místa, hod medicinbalem a opičí dráhu.

Uspořádali jsme 2. kolo krajského přeboru přípravek a naše děti zářily!

Ve čtvrtek 30.5. proběhlo na atletickém stadionu ve Šternberku 2. kolo krajského přeboru přípravek Olomouckého kraje. Zůčastnilo se ho celkem 10 oddílů, 252 dětí v 610 startech. Naši chlapci skončili v této velké konkurenci na třetím místě, děvčata pak na čtvrtém. Novák nejlepším bodujícím soutěže.

Smršť osobních rekordů v Ostravě

Hned v prvním závodě dráhové sezony jsme byli svědky krásných individuálních výkonů šternberských závodníků.

Ema Klimentová desátá na MS štafet

Ema KLIMENTOVÁ se na Mistrovství světa družstev v chůzi na juniorské desetikilometrové trati vešla do TOP 10! Její osobní rekord navíc znamená nejen 4. nejrychlejší juniorský čas české historie, ale také splněný limit na Mistrovství světa juniorů, které se koná na konci srpna v Peru.

Obrovský úspěch Emy Klimentové na Zlatém mítinku v Poděbradech.

V sobotu 6. 4. se za účasti šternberských závodníků konal Zlatý mítink WA v Poděbradech. Juniorka Ema Klimentová v chůzi na 10 km porazila veškerou evropskou konkurenci a zvítězila v osobním rekordu 47:37. K limitu na Mistrovství světa v Peru jí chybí srazit půl minuty. V závodě dorostenek nás reprezentovaly Adéla Jurkuláková a Nela Skupieńová, které skončily v osobních rekordech na 16. respektive 17. místě.