Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2020

Příspěvky

Halové Mistrovství Moravy a Slezska 2020

Skvělé halové Mistrovství Moravy pro šternberské atlety.  Šternberská atletika získala celkem sedm medailí a z toho pět zlatých, čímž dosáhla jednoho z nejlepších výsledků v historii klubu.

4. 2. 2020 | Rubrika: Závody 2020

MMaSl žactva Ostrava

Tři žákovská zlata vezeme z Mistrovství Moravy a Slezska v Ostravě. Ema Klimentová - 1 500 m, Alois Hřebíček - 800 m a Kateřina Černocká - dálka. Ostatní žáci podali spoustu krásných výkonů a osobních rekordů. Více v článku.

Zimní běh přes Kosíř 2020

Šternberští běžci zahájili rok 2020 Zimním během přes Kosíř, kde Jakub Grégr zvítězil v kategorii juniorů časem 41:09 a Ema Klimentová zvítězila kategorii juniorek v čase 47:40 na kopcovité desetikilometrové trati. Adam Janošík v kategorii mužů obsadil 15. místo časem 44:48 min. Gratulujeme běžcům k pěkným výkonům.

7. 1. 2020 | Rubrika: Závody 2020