Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2021

Příspěvky

Semifinále MMaSl družstev staršího žactva Olomouc

Naše družstvo starších žáků postoupilo do Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev, které proběhlo 2.9.2021 v Olomouci. Ve velmi skromné sestavě jsme obsadili 7. místo a kluci předvedli osobní rekordy téměř ve všech startech. Skvělá práce!

2. 9. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Gigant 2. kolo 2021 Břeclav

V Břeclavi proběhne 11.9. 2021 již 2. kolo družstev dorostu a juniorů - GIGANT. Odjezd autobusem v 7:00 z .....

Naše družstva dorostenců, juniorů a juniorek budou bojovat o co nejlepší výsledek v moravské soutěži družstev.  Juniorky zatím figurují na krásném 6. místě tak držíme pěsti.

Propozice najdete v odkaze: ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Propozice (atletika.cz)

1. 9. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Postup do baráže o 1. ligu

Atletická družstva mužů i žen po skvělém výkonu ve 3. kole v Šumperku postoupila do baráže o 1. ligu, která proběhne 4.9. na stadionu ve Vítkovicích.

FOTOGALERIE:

26. 8. 2021 | Rubrika: Závody 2021

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA V OLOMOUCI - 10.9.2021

Čokoládová tretra je tradičním závodem pro děti přípravkového věku (2015 - 2010). Dle propozic však mohou startovat i mladší děti ve vložených/nepostupových disciplínách.
Závodí se v disciplínách 100 m, 200 m a 300 m - dle věku. Z těchto kategorií je možné postoupit až do finále v Ostravě.
Neváhejte a přihlaste své děti. Určitě si závod užijí.

14. 8. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Mezistátní utkání dorostu - Brno 2021

V Brně 14.8.2021 proběhlo mezistátní utkání dorostenců a dorostenek v atletice - Maďarsko, Slovensko, Polsko, Česká republika. Českou republiku reprezentovala i šternberská závodnice Ema Klimentová v chuzi na 5000m. V závodě se Emĕ podařilo zvítězit v novem osobním rekordu 24:51,60 a připsala tímto plný bodový zisk českému družstvu. V celkovém součtu skončila obě družstva (dorostenců i dorostenek) na druhém místě za Polskem. Gratulujeme!

Víceboje - Mistrovství Moravy a Slezska 2021

V Třinci proběhlo10. - 11. července Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích. Kateřina Černocká získala v osobním rekordu pro šternberskou atletiku bronzovou medaili v kategorii dorostenek. V kategorii mladších žáků se Jirka Obšil umístil na 7. místě a Klárka Hrubá ve stejné kategorii dokončila pětiboj na 10. místě. Pro oba to byla vícebojařská premiéra. Jirka výborně soutěžil ve sprinterských disciplínách stejně jako Klárka, které se povedl i hod míčkem. Oba navíc nadějně běželi závod na 60m překážek.
Gratulujeme

našim atletům k předvedeným výkonům.

12. 7. 2021 | Rubrika: Závody 2021

DRUHÉ ATLETICKÉ KOLO DRUHÉ LIGY MUŽŮ A ŽEN V TŘINCI S KVALITNÍMI VÝKONY

V neděli 4.7. proběhlo v Třinci druhé kolo druhé ligy sk. D, kde šternberští atleti podali výborné výsledky. Celkově muži i ženy (I přes výpadky v sestavě) skončili na výborném 5. místě a pořád bojují o postup do baráže o 1. ligu.
Vítězství si připsala...

9. 7. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Medaile z MČR dorostu a juniorů 2021

O víkendu 19. - 20. června 2021 proběhlo v Kladně Mistrovství ČR dorostu a juniorů. Zde si Ema Klimentová došla pro další zlatou medaili v chůzi na 5 000 m v novém osobním rekordu 25:37,34, který byl i nejrychlejším v této sezóně. Ema obsadila také 4. místo v běhu na 1 500 m také v osobním rekordu 4:44,34.

Dařilo se i Kačce Černocké, která obsadila ve skoku vysokém 5. místo, Lojzovi Hřebíčekovi, který obsadil 5. místo v běhu na 2 000 m překážek, a Lidušce Hřebíčkové, která byla 6. v běhu na 800 m.

Všem moc gratulujeme.

FOTO

21. 6. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Mistrovství ČR dorostu a juniorů Kladno 2021

O víkendu19.-20.6.2021 proběhne na Kladně Mistrovství ČR v atletice dorostu a juniorů. Šternberk budou reprezentovat: Kateřina Černocká ve skoku vysokém a skoku dalekém, Ema Klimentová v běhu na 1500m a chůzi na 5000m, Michaela Červená v běhu na 200m, Lidka Hřebíčková v běhu na 800m a 400m, Jakub Grégr v běhu na 800m, Alois Hřebíček v běhu na 2000m překážek a Matěj Sulák v běhu na 1500m.
Našim atletům přejeme pokud možno co nejlepší výkony a krásná umístění.

18. 6. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Halová atletická sezona 2021

Halová atletická sezona 2021.
Přes mnoho omezení a zákazů v letošní halovou sezonu proběhlo ve spolupráci Českého atletického svazu a Národní sportovní agentury několik atletických soutěží, za velkého množství přísných opatření, kdy se závodníci museli pravidelně testovat jak antigenními tak PCR testy pro prokázání zdravotního stavu.
Veškeré soutěže probíhaly bez diváků kdy i sportovci po ukončení své soutěže opouštěli areál haly.
Na Mistrovství ČR mužů a žen obsadila Ludmila Hřebíčková 16. místo v běhu na 800m, Kateřina Černocká ve skoku vysokém 11. místo. V únoru proběhl v ostravské hale mezinárodní Indoor gala mítink, kde Ludmila Hřebíčková obsadila v běhu na 800m 7. místo a štafeta Olomouckého kraje 4x400m, kde startovala Ludmila Hřebíčková a Jakub Grégr 3. místo.
Na Mistrovství ČR dorostu a juniorů získala Ema Klimentová 1. místo v chůzi na 3000m a 7. místo v běhu na 1500m, Kateřina Černocká obsadila 5. místo ve skoku vysokém a 9. místo ve skoku dalekém. Další 9. místo přidala Michaela Červená v běhu na 200m juniorek.
Děkujeme za reprezentaci a těšíme se na letní část sezony, kdy snad již budeme moci společně trénovat a soutěžit.

18. 3. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Úspěšná halové mistrovství 2021

Úspěšná halové mistrovství pro šternberskou atletiku.

Za přísných hygienických opatření proběhlo o tomto víkendu v Ostravě "Halové Mistrovství ČR" v atletice dorostu a juniorů. Šternberští atleti prokázali, že přes nelehkou dobu a všechna přísná opatření se dokážeme připravovat na vrcholy sezony.

Termínová listina 2021

Otrokovický halový mítink

V úterý 16.2. za přísných hygienických podmínek v Otrokovicích proběhl halový mítink. Kateřina Černocká zde zvítězila ve skoku vysokém dorostenek výkonem 159cm.
Gratulujeme.

16. 2. 2021 | Rubrika: Závody 2021

Halové Mistrovství Moravy a Slezska mládeže zrušeno

INFORMACE O ZRUŠENÍ MISTROVSTVÍ ČECH A MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA MLÁDEŽE
Vzhledem k neudělení výjimky ze zákazu konání hromadných akcí Ministerstvem zdravotnictví pro Halovou atletickou ligu juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek neproběhnou v plánovaném termínu 27.-28.2.2021 Mistrovství Čech (Praha) a Mistrovství Moravy a Slezska (Ostrava).
Na rozhodnutí o udělení výjimky pro Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (6.-7.3.2021 Ostrava) v tuto chvíli Český atletický svaz čeká.